banner346
banner19

Tavas’ta Üst Yapı Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

Tavas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce kilitli parke taşı döşenmesi ve yol bakım onarım çalışmaları Merkez  ve Mahallelerde artarak devam ediyor.

Tavas’ta Üst Yapı Çalışmaları Hızla Devam Ediyor
banner20
banner243

Denizli Haber - İlçede yeni hizmete başlayan SGK Binası Önü, Hüseyin Beyler Sokak, Uyguroğlu Sokak ve Samanlık Mahallesi 1012 Sokak’ta kilitli parke taşı döşeme çalışmaları tamamlandı. Ayrıca Tavas Merkezde doğal gaz hattı döşeme çalışmaları biten bölgelerde de vatandaşların daha rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmeleri için kilitli parke taşı döşeme çalışmaları yapıldı.

Baharlar Mahallesi merkezde bulunan yollarda  kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına ara verilmeden devam ediliyor. Şimdiye kadar  25 bin metre kare kilitli parke taşı döşemesi yapıldı. Kızılcabölük Mahallesi Yukarı Yol ve Dayılar Sokak’ta yaklaşık 10 bin metrekare kilitli parke taşı döşemesi tamamlanmıştır.  Ovacık Mahallesi  üst yapı çalışmaları kapsamında 1500 metre sathi kaplama asfalt, yol bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı.

Vatandaşlarımızdan aldığımız destek ile alt yapı ve üst yapı çalışmalarına başladıklarını belirten Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, ‘’Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Yapmış olduğumuz alt yapı ve üst yapı çalışmalarımız ile halkımıza en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Yapılan kilitli parke çalışmaları ile mahallelerimizin yol ve sokakları modern bir görünüme kavuşacaktır.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 16:31

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER