banner346
banner19

Zeybekci 'Rahmetli Erol Olçak'ın reklam filmi gerçek oldu'

Zeybekci “Rahmetli Erol Olçak’ın reklam filmi gerçek oldu”

Zeybekci 'Rahmetli Erol Olçak'ın reklam filmi gerçek oldu'
banner20

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Tavas’taki Demokrasi nöbetinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Tavas’ımızın bu kutlu nöbeti hayırlı olsun sözleri ile konuşmasına başlayan Bakan Zeybekci, sözlerine şöyle devam etti “Allah nöbetlerimizi inşallah sevapların en bolu ile sevaplandırsın. Bu bir vatan nöbeti ve kutsal nöbet. Teröristlere, hainlere göz açtırmayan askerimizin, korucumuzun ve polisimizin tuttuğu  nöbet neyse, Çanakkale’de, Dumlupınar’da tutulan nöbet neyse sizlerin tuttuğu vatan, bayrak, şeref ve onur nöbeti de aynı güzelliktedir. Nöbetiniz mübarek olsun.

Türk Milleti’nin Demokrasi Destanı Yazıldı

Bu millet 79 milyonu ile bir demokrasi destanı yazdı. Çanakkale Destanı gibi, Dumlupınar Destanı gibi, Kurtuluş Savaşı Destanı gibi, bütün Türk Tarihi boyunca büyük destanlar gibi, 15 Temmuz Türk Milleti’nin bir demokrasi destanı olarak tarihe yazıldı. Tarih bunu sonra anlayacak.

 

Uçakların, Helikopterlerin, Tankların ve Mermilerin Üzerine Yürüyen Türk Milletinden Başkası Olamaz

Dünyanın hiçbir ülkesinde, dünyanın hiçbir milleti kendisine ateş eden uçağa, helikoptere, tanka karşı, asker kılığına girmiş hain teröristlerin silahlarından çıkan mermilere karşı yürüyen bir sivil halk şimdiye kadar hiç olmadı. Dünya tarihi bugüne kadar böyle bir şey ne yazdı ne de gördü. Bunu ancak ve ancak Türkler yapardı ve yaptı. Allah sizlerden razı olsun.

 

İnandığı Adamın Arkasından Ölümüne Yürüyen Başka Bir Millette Yoktur

Bütün bunların en başında kim vardı? Milletin adamı Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan vardı. O’nun tüm bu imkansızlıklar içinde cep telefonundan milletine yaptığı bir çağrı yetti. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir lider yoktur. Hadi dediğinde arkasından milyonlar yürüyen bir lider yoktur. Dünyada böyle bir Millette, yoktur. İnandığı adamın arkasından ölümüne yürüyen başka bir millette yoktur.

Demokrasi artık Milletin Elinde

Mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır diyerek Ak Parti’lisi, MHP’lisi, CHP’lisi o gün Meclis’teydik. Ölsekte buradayız dedik.

Bugüne kadar demokrasiyi birileri hep bize lütfetti. Şu kadar demokrasi, bu kadar hukuk, şu kadar insan hakları, bu kadar da parlemento, şu kadar meclis gibi şeyler söylediler. Şimdi değişti. Bunu ilerde hep beraber göreceğiz ve anlayacağız. Gelecek nesiller bunu ancak o günler geldiğinde anlayacaklar. Bakın artık demokrasi devletin elinde değil, demokrasi artık milletin elinde. 15 Temmuz günü devleti hainlere karşı savunan bir millet, demokrasiyi de, devleti de, ülkeyi de aldı. Hiç kimse 10 milyon, 20 milyon nüfusla düşmanı denize döken bu milleti hafife almasın.

Rahmetli Erol Olçak’ın Reklam Filmi Gerçek Oldu

Demişler ki; Cumhurbaşkanı çağırıyor. Kimi kahvehanede okeyini bırakmış, kimi evinden eşofmanıyla, evini barkını, işini gücünü bırakmış çıkmış.  Türk Milleti meydanlara, rahmetli Erol Olçak’ın reklam filminde olduğu gibi evinden, tarlasından, dükkanından, berberinden, fırınından, mutfağından,  bayrak için, vatan için millet çıkıyor ya, işte öyle çıktı. O gün o reklam filmi gerçek oldu. Bundan sonra bu ülkede hiçbir mel’un demokrasiye, bayrağa, vatana yan gözle dahi bakamaz.

Bu Girişim, Bu İhanet Dünyanın Başka Yerinde olsa Bankalar 3-5 Ay Kapalı Kalırdı

İnanın bu girişim, bu ihanet Almanya’da, Amerika’da, Fransa’da, Japonya’da ya da başka bir ülkede olsaydı şu gördüğünüz bankalar 3 ay 5 ay kapalı kalırdı. Ayakları üzerine doğrulamazlardı. Borsaları 1 yıl kapalı kalırdı. Ülkelerinde yağma çıkardı. İnsanlar birbirini yer, iç savaş olurdu. Elhamdülillah! Bu Milletin, toprakların, ve vatanın evladı olmaktan dolayı ömür billah gurur duydum. Ama 15 Temmuz gecesi bir başka gurur duydum. Pazartesi günü bankalar açık mıydı? Bütün her şey tıkır tıkır çalışıyor muydu? Devletin bütün daireleri açık mıydı? İşte büyük Millet olmak budur! Büyük Devlet olmak budur!

O ihanetin başındaki de, gittiği gibi gelecek hesap verecek bu Millete!

O FETÖ/PDY başındaki yüzünde nur kalmamış mel’un, gittiği gibi gelecek hesap verecek bu Millete. Gönderdiği şeytanlar nasıl geldikleri gibi gittiyse, o şeytanların başındaki de nasıl gittiyse gelecek. Bu Milletin mahkemelerinde hesap verecek. 250 şehidin, 2000 gazinin ve ihanetin hesabı sorulacak.

Konuşmasının sonunda Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileten Bakan Zeybekci ile  Tavas’lılar, Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’a “Mehmedim” şiiriyle selam gönderdiler.

Tavas’taki Demokrasi Nöbetine, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile birlikte Denizli Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Denizli Ak Parti Milletvekili Cahit Özkan, Tavas Kaymakamı Dr. Osman Varol, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Denizli Ak Parti İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Akdemir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2016, 20:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14