banner346
banner19

İNSTAGRAM'DAN BEKLENEN ÖZELLİK SONUNDA GELDİ!

Facebook adımlarını yavaş atıyor olması nedeniyle eleştirilse de, kullanıcıların geri bildirimlerine karşı duyarlılığını korumaya devam ediyor. Kullanıcılar ile buluşturulan Instagram Hepsini…

İNSTAGRAM'DAN BEKLENEN ÖZELLİK SONUNDA GELDİ!
banner20
banner243

Kullanıcılar uygulamayı en son açtığından bu yana, yayınlanan yeni fotoğraf ve videoların tamamını görüp göremediğini bilme şansı olmadığı için büyük bir rahatsızlık duyarken, uzun süredir Instagram'ın bu sorunu çözmesini istiyor.

Instagram Hepsini Gördün özelliğini kullanıma sundu!

Yaklaşık bir ay önce testlerine başlanan ve şu anda kullanıma sunulan Hepsini Gördün özelliği, Instagram'da çok zaman geçiren kullanıcıların bağımlılığını önlemeyi ve kullanıcıların tüm gönderilere baktığından emin olmasını sağlıyor.

Basit bir çalışma mantığı olan bu özellik, son iki gün içerisinde yayınlanan tüm gönderilere baktığınızda sizi uyarıyor. Hepsini Gördün başlığı ile kullanıcılara " Son 2 gündeki tüm yeni gönderileri gördün " uyarısı yapılıyor. 

Böylece tüm paylaşımlara göz atanlar Instagram'a biraz ara vermesi gerektiği konusunda uyarılırken,  tüm gönderilere bakıldından emin olunması sağlanıyor.

iOS 12 ve Android P ile birlikte mobil cihaz bağımlılığının önüne geçmek için uygulamalarda geçirilen zamanının limitlenebildiğini hatırlatmak isteriz. Ayrıca, en üst kısımdaki linkten Rahatsız Etme özelliğinin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER