Denizli Haber - GSB Yurtlarında barınan öğrenciler için faaliyetler bitmiyor. Ücretsiz sanatsal ,eğitsel ve sportif kursların verildiği yurtlarda gençler okuldan kalan zamanlarını en verimli şekilde değerlendiriyor. Sınavlar öncesi düzenlenen Moral Geceleri ile de sınav stresinden uzaklaşan gençler moral depoluyor.

Üniversite yerleşkesinde bulunan kız yurtlarımızda kalan öğrenciler dün akşam düzenlenen Moral Gecesinde bir araya geldi. Pamukkale Biruni Yurdu Sosyal Tesis Konferans Salonunda düzenlenen gecede sahne alan Muğla’nın popüler müzik grubu Mars’ın şarkıları ile coşan gençler unutulmaz bir gece yaşadı. Biz Bize moral Geceleri farklı yurtlarda ve tarihlerde grup Mars’ın vereceği konserlerle devam edecek.

Çin’in yerini alan Türk oyuncakları atakta Çin’in yerini alan Türk oyuncakları atakta

İLMAN GENÇLİĞİN HİZMETİNDEYİZ

Düzenlenen Moral Gecesinde gençlerle bir araya gelen Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman yaptığı konuşmada yurtların sadece barınma ve beslenme hizmeti vermediğini eğitsel ,sosyal ve kültürel anlamda da gençlerin her zaman yanında olduğunu belirtti. Gençlerin bakanlığı olarak gençliğin her zaman yanında olduklarını da ifade eden İlman yaklaşan sınavlar öncesi öğrencilere başarılar diledi.