banner19

Acılı Baba Oğlunu Böyle Karşıladı

Acılı Baba Oğlunu Böyle Karşıladı

Acılı Baba Oğlunu Böyle Karşıladı
banner20
banner243

Kayseri'deki terör saldırısında şehit olan 13 askerde 7'si için tören düzenlenerek memleketlerine uğurlandı. Denizlili Şehidimiz Hasan İlhan askeri uçakla memleketi Denizli'ye getirildi.

Komando Tugay Komutanlığından izine çıkan er ve erbaşları taşıyan araca yapılan bombalı araç saldırısında, 13 kahraman askerimiz şehit oldu. 13 şehit askerden biri Denizlili Hasan İlhan şehit oldu. 

Şehidimiz Hasan İlhan için bugün, Komanda Er Kayseri 12. Hava Ulaştırma Ana Üst Komutanlığında düzenlenen törenin ardından  cenazesi askeri uçakla Denizli'nin Çardak İlçesi'ndeki Hava Meydan Komutanlığı Havaalanı'na getirildi. Ailesi oğullarını karşılamak için havalimanına gitti. Şehidi karşılayan ailesi ayakta güçlükle durdu.  Askeri törenle karşılanan şehit erin cenazesi daha sonra ambulansla, morga götürüldü.

Cenaze töreni öncesi şehit erin evi ziyaretçi akına uğradı. Başta aile yakınları, protokol üyeleri ve vatandaşlar, aileyle taziye ziyaretinde bulundu. Şehit evinin bulunduğu Hacıkaplar mahallesi Türk Bayraklarıyla donatıldı.

Saat 12 de evine gelecek...Çınar yeni camiden öğle namazına mütakip namazı eda edilecek

 

ŞEHİDİMİZ YARIN ÖĞLE NAMAZININ ARDINDAN YENİ CAMİDEN SONZUZLUĞA UĞURLANACAK

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2016, 23:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14