banner346
banner19

Denizli'de iki ayrı adrese uyuşturucu operasyonu 

Denizli’de iki ayrı adrese uyuşturucu operasyonu 

Denizli'de iki ayrı adrese uyuşturucu operasyonu 

Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlileri, uyuşturucu madde ticareti yapmak isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik gerçekleştirdikleri operasyonda çok sayıda esrar ve ecstasy hap ele geçirdi.  Operasyonda gözaltına alınan 3 kişi, tutuklandı.

PAMUKKALEHABER

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, aldıkları bir istihbaratı değerlendirerek iki ayrı adrese baskın düzenledi.  Tespit edilen ikametten çıktıktan sonra yakalanan bir kişi üzerinde yapılan aramada 3 adet ecstasy hap ele geçirildi. İkametgahta yapılan aramada ise tepsi üzerinde satışa hazır vaziyette 19 ayrı paket halinde 50 grama yakın esrar maddesi, 7 adet ecstasy hap ve suçtan elde edildiği değerlendirilen 8 lira paraya el konuldu. 

Ayrıca diğer adreste yapılan aramada ise  22 ayrı paket halinde 20 grama yakın esrar maddesi ve ilaç kutusu içinde 44 adet ecstasy hap ile folyo içinde 1 grama yakın metamfetamin maddesine el konuldu.      

Uyuşturucu madde ticareti yaptıkları tespit edilen 3 şüpheli şahıs çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
 

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2017, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER