banner346
banner19

Ucuza Ev Sahibi Olmayan İsteyenler Dikkat

Ucuza Ev Sahibi Olmayan İsteyenler Dikkat

Ucuza Ev Sahibi Olmayan İsteyenler Dikkat

 

TOKİ ve Sarayköy Belediyesi işbirliği ile Sarayköy’de inşa edilecek olan 410 konut için kesin kayıtlar 27 Ocak Cuma günü sona eriyor. Denizli nüfusuna kayıtlı herkesin başvuru yapabildiği, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin bulunduğu projeye vatandaşların yoğun ilgisi sürüyor.

 

Kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sağlayan projeye sadece Sarayköy’den değil Denizli’nin her yerinden müracaatlar olduğunu belirten Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş “Ben öncelikle bu projeye sahip çıkan, kesin kayıtların başladığı ilk günden bu yana yoğun ilgi gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen gerek Sarayköy’den gerekse de Denizli’den veya farklı ilçelerden birçok vatandaşımız başvuru yaptı, yapmaya da devam ediyor. Toplu Konut Projemizin bu kadar yoğun ilgi görmesi, hem TOKİ’nin hem de bizlerin ne kadar doğru bir iş yaptığının göstergesi oldu. İnşallah tüm vizyon projelerimiz kısa zaman içerisinde hayata geçecek, Sarayköy önümüzdeki yılların en önemli cazibe merkezlerinden birisi olacaktır. Ekonomik, kültürel ve sosyal gelişmeler ile kalkınma hamlemiz daha da güçlenecek, Sarayköy’ümüz yaşamak için tercih edilen bir ilçe haline gelecektir.” Dedi.

 

Kesin kayıtlar için son günlere girildiğini belirten Başkan Özbaş “Toplu Konut Projesi’nde kesin kayıtlar bu cuma sona erecek. Uygun koşullarda kira sahibi olmak isteyen ancak henüz başvurusunu yapmamış olan vatandaşlarımızın bir an önce belediyemize gelmeleri ve müracaat etmeleri gerekmektedir. Kayıtların tamamlanmasının ardından sözleşme imzalama ve inşaat aşamalarına geçilecek.  İnşallah da hızlı bir şekilde konutları tamamlayacak, vatandaşlarımıza evlerini teslim edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER