banner19

Umutlar Tükeniyor

Umutlar Tükeniyor

Umutlar Tükeniyor
banner20
banner243

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde 5 gün önce kaybolan 74 yaşındaki Mehmet Ali Acar için umutlar tükeniyor.  

Çakır Mahallesi’nde yaşayan 74 yaşındaki Mehmet Ali Acar geçtiğimiz pazartesi sabah saatlerinde evinden çıkararak akşam eve dönmeyince arama çalışmaları başladı.  İlk arama çalışmasına yaşlı adamın kullandığı 20 SA 742 plakalı araç Kavaklıdere Mevkii’nde çamura saplanmış şekilde bulundu. Bunun üzerine bölgeye AKUT ekipleri gönderildi. İlçeden çok sayıda vatandaş gönüllü olarak aramaya katıldı. Jandarma ve AFAD ekipleri arama çalışmalarını sürdü.

Çakır mahallesi Kavaklıdere mevkiinde çamura saplanan aracının bulunmasının ardından bu bölgenin DalamanÇayına yakın olması sebebiyle öncelikli aramalar bu çevrede yoğunlaştırıldı.

DALAMAN ÇAYINDA ARAMA

Kayıp şahıs arama çalışmalarına Çakır mahallesi halkıyla birlikte Jandarma, AFAD, AKUT'da katılırken bu sabah gelen Deniz Arama Kurtarma EKipleride Dalaman Çayında arama çalışmalaına başladı. Öte yandan aramalar Çakır Mahallesinin yanı sıra dağlık bölgelerde de devam ediyor.
Her yer karış karış arandığı adamla alakalı bugüne kadar kullandığı araç dışında herhangi emareye rastlanmadı. AKUT ekipleri arama çalışmalarına geçtiğimiz gün ara verdi AFAD arama çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2017, 15:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14