Denizli Haber - Acıpayam Belediyesi, kavşak ve refüjleri de adeta çiçek bahçesine dönüştürerek kente estetik bir görüntü kazandırıyor.

Acıpayam’ın daha güzel, yaşanabilir ve kent estetiğine sahip bir ilçe olması için çalışmaların hızla devam ettiğini söyleyen Acıpayam Belediye Başkanı Dr.Hulusi Şevkan “Acıpayam’ımızı  her mevsim rengarenk kılmak için çiçek ve süs bitkisi ekimini gerçekleştirerek kış çiçeklerinin dikimini birçok noktada sürdürüyoruz. Çevre düzenlemesi, peyzaj ve yeşil alan çalışmalarımızla ilçemize estetik bir kimlik kazandırarak kış mevsiminde de çiçeklendirme çalışmalarını sürdürüyoruz. Çevreye ve doğaya verdiğimiz önemle yaptığımız her çalışma ilçemize artı değer katmak içindir. Ekiplerimiz kavşaklar, refüjler ve yeşil alanlarımızda çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam edecek. Her şey Acıpayam’ımızın daha yeşil ve nefes alan bir ilçe olması için. İlçe merkezimizde refüj ve kavşakları peyzaj düzenlemeleriyle ilmek ilmek işleyen çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum''dedi.

Tarım Kredi Süt Ürünleri fabrikasındaki kazanın görüntüleri ortaya çıktı Tarım Kredi Süt Ürünleri fabrikasındaki kazanın görüntüleri ortaya çıktı