18:27 Tavas

Tavas Belediye Başkan Adayı Hüseyin İnamlık, seçim kampanyasını kararlılıkla sürdürüyor.

17:30 GÜNÜN İÇİNDEN
17:17 GÜNÜN İÇİNDEN
16:52 SİYASET

CHP Denizli Teşkilatı, Türkiye ve Denizli'deki mülteci sorununa dikkat çekmek amacıyla 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda bir araya geldi ve oturma eylemi düzenledi. Eyleme CHP İl Başkanı Ali Osman Horzum, CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ilçe belediye başkanları, başkan adayları ve partililer katıldı.

16:44 SİYASET

Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu,Ulus Caddesi’ni ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla görüşen Başkan Adayı Berberoğlu, ‘Ulus Caddesi de bizden değişim istedi’ dedi

16:03 Merkezefendi

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Merkezefendili'lerin merakla beklediği ve ilçeyi daha da geliştirecek olan projelerini geçtiğimiz günlerde açıkladı. Şeniz Doğan, “Balık Hali projemiz ile hem yeni sosyalleşme alanları yaratmış olacağız hem de yeni istihdam alanları sağlayacağız” diye konuştu.

15:55 SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Pamukkaleli vatandaşların memnuniyetle karşıladığı çöp poşeti dağıtımının devam edeceğini açıklamasının ardından bir mahalleyi daha çöp poşeti ile buluşturdu. Ertemur; “Belediyenin yapmadığı hizmeti henüz adaylığımız süresince başlatmamız vatandaşımızın takdiri ile karşılandı. Çöp poşeti dağıtımımız Pamukkale’mizin bütün mahallelerinde devam ediyor” dedi.

15:51 SPOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Denizli Öğrenci Yurtları, bahar yarı yılının ardından öğrencilerle yeniden buluşuyor.

15:44 DENİZLİ

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Şemikler Mahallesi’ne başta çocuklar ve gençler olmak üzere tüm vatandaşların keyifli bir şekilde vakit geçireceği park ve halı sahanın açılışını yaptı. Hizmet destanları hep birlikte yazdıklarını vurgulayan Başkan Zolan, “Bu işin kahramanı sizsiniz” dedi.

15:10 GÜNÜN İÇİNDEN

Türk Eğitim Sen tarafından  Mehmet Emin Yurda Kulun vefatının 80. Yılı anısına “Gönlümdeki  Türk Asrı” konulu şiir yarışması düzenlendi.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu