2021 yılında kurulan ve Denizli’de sosyal medya ajansı olarak hizmet veren Ajans Sigma, Denizli Web Tasarım, Denizli Sosyal Medya Ajansı, Denizli Tanıtım Filmi, Denizli Prodüksiyon ve denizli web sitesi konularında müşterilerine hizmet veriyor.

Denizli’nin önde gelen firmaları ile çalışma fırsatı bulan ve yaptığı işler ile kendisinden söz ettiren Sigma, yenilikçi ve özgün fikirleri ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

Denizli içinde hizmet veren firma, şehir dışından gelen talepleri geri çevirmeyerek yurtiçindeki ve yurtdışındaki tüm firmaların imajını yeniliyor.

Ofis değişikliği ile ekibini büyüten Ajans Sigma, yeni yerinde 12 kişilik önemli bir ekip ile denizli sosyal medya yönetimi, denizli web sitesi tasarımı, tanıtım filmi ve ürün fotoğrafı konularında kendisine güveniyor.

Yazılı ve görsel medyada iletişim danışmanlığı ve basın ile ilişkiler konusunda deneyimli bir kadroya sahip olan ajans, kurumsal medya yöneticiliği konusunda danışmanlık veriyor.

Yeni yatırımlar ile ekibini genişleten Ajans Sigma’nın kurucu ortaklarından Mehmet Han Yılmaz, Yeni yatırımlar ile daha fazla müşteriye hizmet vermek ve daha kaliteli işler yapmak istediklerini vurguladı.Han

Ajans Sigma, değişik sektörlerde yer alan onlarca müşterisinin başarısı için çalışmaya devam ediyor.

Editör: Tahir Aygün