Denizli Haber - AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, "Hedef 2023" sloganı ile başlatılan kampanya doğrultusunda AK Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatı’nın 15 günde 1500 üye hedefine ulaştığını duyurarak teşkilat mensuplarını tebrik etti.  Başkan Güngör “Merkezefendi İlçe Başkanımız Fatih Durmaz ve yönetimini, Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Sezer ve yönetimini, Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Recep Taner Özsoy ve yönetimini yürekten kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.

WhatsApp Image 2023-01-04 at 10.33.37

BAŞKAN GÜNGÖR “2023 HEDEFLERİMİZE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemeye devam ettiklerini belirten Başkan Güngör, “Hedefimiz öncelikle 2023 seçimlerinde hem bölgemizde hem de ülkemizde partimizin gücüne güç katmaktır. Bu doğrultuda teşkilat mensuplarımız ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.  Denizli’de vatandaşlarımızın AK Parti’mize katılımı oldukça yoğun.  Denizli’de girilmedik kapı çalınmadık gönül bırakmamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.  Kapımız bütün vatandaşlarımıza sonuna kadar açık” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2023-01-04 at 10.33.37 (1)

“PARTİMİZİN MERKEZİNDE HER ZAMAN MİLLETİMİZ VARDIR”

Denizli’de sokak sokak, ev ev gezen Merkezefendi ilçe yöneticileri, meclis üyeleri, kadın, gençlik ve mahalle başkanları 15 günde 1500 üye hedefine ulaştı.  Her bir vatandaşa ulaşacaklarını belirten Başkan Güngör, “Amacımız, ulaştığımız her vatandaşımızın gönlünü kazanmak. Bu vesile ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bizler inanıyoruz ki, halkımız daha önce olduğu gibi 2023 hedefiyle 2053 vizyonuyla yine AK Parti’yi destekleyecektir. Eser ve hizmet siyasetinin tek adresi olan AK Parti'nin kaderiyle, ülkemizin kaderi iç içedir. Partimizin merkezinde her zaman milletimiz, vatandaşlarımız vardır. O yüzden ailemize girecek her bir kişi bizim için oldukça önemli. Milletimiz ile gücümüze güç katarak 2023 seçimlerini zaferle taçlandıracağımıza olan inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.

Güngör, “Basın Milletimizin, Konuşan Dili, Gören Gözü Ve İşiten Kulağıdır” Güngör, “Basın Milletimizin, Konuşan Dili, Gören Gözü Ve İşiten Kulağıdır”