banner346
banner19

Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör “Gazi Meclisimiz gereğini yapacaktır”

Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör’den Adıyaman’da 4 yıl önce gerçekleştirilen operasyonda etkisiz hale getirilen  Terörist Volkan Bora'nın cep telefonundan, sarmaş dolaş fotoğrafları çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’e tepki geldi.

Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör “Gazi Meclisimiz gereğini yapacaktır”
banner20
banner243

Denizli Haber - Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör, bugüne kadar binlerce askerimizi şehit eden, kürt kardeşlerimizi tehdit ve şantajla Türkiye Cumhuriyetine karşı kışkırtan bu pkk li terörist uzantılarının biran an öce Gazi meclisimizden uzaklaştırılmaları gerekmektedir.” ifadelerini kullandı.

TBMM çatısı altına giren her milletvekilinin sadece Türkiye’nin çıkarlarını düşünmesi ve ona göre hareket etmesi gerektiğini de kaydeden Ak Parti İl Başkanı Güngör; “Meclisten beslenip, teröristlerin kamplarında top oynayanların, onlarla cilveleşenlerin Gazi Meclisimizde asla yeri yoktur. Bu düşüncede olanların  ve bu davranışlarda bulunanların biran önce Gazi Meclisimiz tarafından vekillikleri düşürülmeli, gereken ceza verilmelidir. Milletimiz bu terör örgütünün uzantısı partiyle ittifak kuranların cezasını da sandıkta verecektir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2022, 13:25

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER