banner346
banner19

Ekrem Başer’den Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ekrem Başer’den Ramazan Bayramı Mesajı

Denizli Haber - Başkan Başer mesajında; "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakarak Ramazan bayramına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır" diyen Ekrem Başer, mesajına şu şekilde devam etti: Bayramlar, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı, insanları güzel duygu ve düşünceler ile birbirine iyi niyetle yakınlaştıran, sosyal hayatın getirdiği, stres, kaygı, sıkıntılardan uzaklaştıran, umudumuzu ve sevincimizi artıran, dostluk ve kardeşlik bağlarını pekiştiren, küslüklerin ortadan kalktığı, dostlukların tazelendiği müstesna günlerdir.

Covid-19 salgını sebebiyle bu bayramda ziyaretlerimizi gerçekleştiremeyeceğiz fakat bu durum karşılıklı gönül köprüleri kurmamıza asla engel değil. Bayram sevincini en güzel yaşayanlar şüphesiz gönül kazanan, yardımlaşan, mutluluklara vesile olan ve kardeşçe gönül köprüleri inşa edenlerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Merkezefendili hemşehrilerimiz olmak üzere, milletimizin ve tüm islam aleminin Mübarek Ramazan Bayramını Kutlar, bayramın bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.”dedi

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 16:29

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER