banner19

ÖRKİ EĞİTİMCİLERLE BULUŞTU

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

ÖRKİ EĞİTİMCİLERLE BULUŞTU
banner20
banner243

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, özel okul sahipleri ve eğitimcilerle bir araya geldi. Örki,"Eğitimde fırsat eşitliği yaratacak her türlü proje ve fikirlere açığız. Mesele yeter ki eğitim olsun, ayağınıza geliriz" dedi.

Pamukkale'yi her alanda imar ve ihya etmek için yoğun çalışma harcayan Cumhur İttifakı AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Denizli'de bulunan özel eğitim kurumları sahipleri ve eğitimcilerle buluştu. Etkinliğe Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, MHP Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel de katıldı. Özel okul sahiplerinin istek ve sorunlarını dile getirme fırsatı bulduğu etkinlikte, Örki eğitim alanında proje ve çalışmalarını da anlattı. Ortak işbirliği ile Pamukkale'ye büyük katkılar sağlanabileceğini söyleyen Örki,"Pamukkale Üniversitemiz ve siz özel eğitim kurumları ile el ele vererek eğitimde İlçemizde çok güzel projelere imza atacağız" diye konuştu.

"HER TÜRLÜ DESTEK VE YATIRIMA AÇIĞIZ"

Eğitim alanında her projeye sonuna kadar açık olduklarını belirten Başkan Adayı," Vizyoner projelerle eğitim alanında da önemli dokunuşlarımız olacak. Ama en önemlisi ileriki süreçte biz proje ve çalışmalarımızı sizlerle birlikte hayata geçirmek istiyoruz. Hepimizin ortak amacı eğitimde bizim yaşadığımız sorunları bizim çocuklarımız yaşamasın. Bu anlamda da belediye olarak üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız. Sizlerle birlikte hayallerimizi inşa edeceğiz. Sizlerin eğitimde fırsat eşitliği yaratacak her türlü projenize, fikirlerinize açığız. Bu vatanın evlatlarının geleceği ile ilgili her çalışmada belediye imkanlarını sonuna kadar kullanırız. Mesele yeter ki eğitim olsun, ayağınıza geliriz. Her türlü destek ve yatırıma açığız" dedi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14