banner346
banner19

ZOLAN 'SEVDAMIZIN ADI DENİZLİ'

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

ZOLAN 'SEVDAMIZIN ADI DENİZLİ'
banner20
banner243

Denizli büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tekrar büyükşehir'e aday gösterildi.

cumhur Başkanı Racep Tayyip Erdoğan bugün Ak Parti'nin 40 belediye başkanını açıkladı. Denizli Büyükşehir Mevcut Belediye Başkanı Osman Zolan Denizli'ye tekrar aday olarak açıklandı.

Zolan kendisini bu göreve layık gören Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkürlerini şöyle ifade etti "Sevdamızın adı Denizli’ye bir kez daha hizmetkârlık görevini yapma vazifesini şahsıma layık gören, Cumhurbaşkanımız, liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı arz ederim. Cumhurbaşkanımız, liderimiz ve en büyük yol göstericimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizde ilk kez uyguladığı ‘hizmet belediyeciliği’ ve ‘gönül belediyeciliği’ne layık bir çalışma anlayışı ile bu AK yolda Rabbim inşallah şahsıma verilen bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirmeyi nasip eder.
Bugüne kadar, "Hizmetkar" olma şerefine layık olduğumuz Denizlimizde çok güzel işler yaptık. Denizli'yi her yönüyle farklılaştırıp bir dünya kenti yapmak için gece gündüz çalıştık. Kaybedilen yılları telafi etmek için ne gerekiyorsa yaptık ve inşallah hemşehrilerimin desteği ile yapmaya da devam edeceğiz. Hedeflerimiz de hayallerimiz de çok büyük. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın şahsıma layım gördüğü bu kutsal görev ile bir kez daha milletimizin rızasını almak, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmek için yola çıkıyoruz.
Bundan önce olduğu gibi bu güzel, bu aziz millete hizmet etmek için bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız! Allah'ım mahcup etmesin. Desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerimden Allah razı olsun."

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER