Denizli Haber - CHP Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, ‘Temiz Bir Pamukkale’ sloganı ile başlattığı çöp poşeti dağıtımını devam ettiriyor.

Aktepe Çöp Poşeti̇ne Kavuştu! Ertemur “61 Mahallemi̇zde Dağitimlar Devam Edecek!” (5)

Geçtiğimiz hafta başlayan proje ile binlerce Pamukkaleli çöp poşetine kavuştu. Pamukkale’nin 61 mahallesinde program çerçevesinde çöp poşeti dağıtımı sürecek. Son olarak Aktepe mahallesinde çöp poşeti dağıtımı yapıldı.

Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’dan 5 yasa teklifi! Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’dan 5 yasa teklifi!

Aktepe Çöp Poşeti̇ne Kavuştu! Ertemur “61 Mahallemi̇zde Dağitimlar Devam Edecek!” (2)

“10 YILDIR YAPAMADIKLARINI ADAYKEN YAPTIK”

Çöp poşetlerini mahalle mahalle dağıtacaklarını belirten Ertemur, 26 Şubat Pazartesi (Bugün) Aktepe mahallesinde çöp poşeti dağıtımı yaptıklarını belerterek temiz bir Pamukkale istediklerinin altını çizdi. Ertemur; “Mevcut zihniyet sadece vaat verdi.

İş icraate gelince sözler havada kaldı. Pamukkale’miz karanlıkta, çukurda çöpün içinde adeta boğuldu. Biz 31 Mart’tan sonra tamamen değiştireceğimiz Pamukkale’miz için adaylığımız sürecinde bir adım attık. Mahallelerimizde çöp poşeti dağıtımına başladık. Geçtiğimiz haftadan itibaren başlattığımız çöp poşeti dağıtımımız program çerçevesinde tüm mahallelerimize ulaşacak” dedi.

Aktepe Çöp Poşeti̇ne Kavuştu! Ertemur “61 Mahallemi̇zde Dağitimlar Devam Edecek!” (1)

Editör: Tahir Aygün