Denizli Haber - Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Cengiz Arslan, Ak Parti İlçe Başkanı Cengiz Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Murat Genç, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri ve Belediye Meclisi Üyesi Adayları ile birlikte, Çiğdemli Mahallesi'ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaret kapsamında, Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Cengiz Arslan, Ak Parti İlçe Başkanı Cengiz Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Murat Genç ve beraberindeki heyet, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek istişarede bulundu. Önümüzdeki dönemde ilçe genelinde ve mahallelerde hayata geçirilecek projeleri anlatan Arslan, üst yapı ve alt yapı çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini vurguladı. Ayrıca, birlik ve beraberlik içerisinde ilçeyi daha nezih ve refah bir hale getirmeyi hedeflediklerini belirtti. Ziyaretin sonunda, mahalle sakinleriyle yapılan samimi sohbetlerde vatandaşların görüş ve önerilerini dinleyen heyet, ilçenin ve mahallenin geleceği için işbirliği ve dayanışma vurgusu yaptı.

Çameli'nde 3. kez göreve seçilen Başkan Arslan mazbatasını aldı Çameli'nde 3. kez göreve seçilen Başkan Arslan mazbatasını aldı

Arslan Çi̇ğdemli̇ Mahallesi̇'ni̇ Zi̇yaret Ederek Vatandaşlarla Bi̇r Araya Geldi̇ (1)Arslan Çi̇ğdemli̇ Mahallesi̇'ni̇ Zi̇yaret Ederek Vatandaşlarla Bi̇r Araya Geldi̇ (2)Arslan Çi̇ğdemli̇ Mahallesi̇'ni̇ Zi̇yaret Ederek Vatandaşlarla Bi̇r Araya Geldi̇ (3)Arslan Çi̇ğdemli̇ Mahallesi̇'ni̇ Zi̇yaret Ederek Vatandaşlarla Bi̇r Araya Geldi̇ (4)Arslan Çi̇ğdemli̇ Mahallesi̇'ni̇ Zi̇yaret Ederek Vatandaşlarla Bi̇r Araya Geldi̇ (5)Arslan Çi̇ğdemli̇ Mahallesi̇'ni̇ Zi̇yaret Ederek Vatandaşlarla Bi̇r Araya Geldi̇ (6)

Editör: Tahir Aygün