Denizli Haber - Babadağ Belediye Başkanı ve İYİ Parti Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Babadağ için yeni dönem projelerini Babadağlılara açıklamaya devam ediyor. Başkan Atlı yeni dönemde Babadağ için tasarlanan 'Adrenalin Parkı' projesini anlattı. Amaçlarının ilçenin turizm alanında yeni bir tesise kavuşması olduğunu ifade eden Başkan Atlı, ilçeye gelecek turist sayısını artırmayı hedeflediklerini söyledi.

A W155241 02

Atlı "Babadağ, Denizli'nin yaşanabilir 5 ilçesinden biri olacak" Atlı "Babadağ, Denizli'nin yaşanabilir 5 ilçesinden biri olacak"

“HEM ÇOCUKLARIN HEM BÜYÜKLERİN UĞRAK NOKTASI OLACAK”

Proje hakkında detayları da paylaşan Başkan Atlı, “Doğanın içerisinde doğayla uyumlu bir atmosfer yakalayacak 'Adrenalin Parkı' projemizde yürüyüş yolu, çocuk oyun ve egzersiz alanları doğal dokuya uyumlu kent mobilyaları yer alacak. Sosyal donatı alanlarının yer alacağı Adrenalin parkımızda hem çocukların, hem büyüklerin uğrak noktası haline gelecek” dedi.

“GENÇLERİ DE UNUTMADIK”

“Projemizde gençleri de unutmadık” diyen Başkan Ali Atlı, şunları kaydetti: “Adrenalin Parkı içinde çift hat zeplin, ip parkuru, tırmanma duvarı ve zipcoaster grupları ile gençler de unutulmaz anlar yaşayabilecek”

Editör: Tahir Aygün