AYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut CATLIK açılış konuşması ile başlayan  İlk eğitim;  Proje eğitmeni Kazım ÖZDAĞ’ın eğitmenliğinde  AYSİAD üyelerimizin çalışanları, Genç AYSİAD öğrencileri, Büyükşehir Belediyesi Gençlik meclisi ve Denizli Oda personellerin katılımları ile gerçekleşmiştir.

AYSİAD olarak ilimizdeki iş insanları alanındaki faaliyetlerimizin çeşitliliğini,  etkinliğini ve kalitesini artırmak amacıyla üyelerimize daha etkin ve verimli hizmet sunmamıza ve derneğimizin ve üyelerimizin uluslararası bilinirliğinin sağlanmasına katkı sunacak, çeşitli ulusal ve uluslararası hibe programlarından faydalanma amacı güdülmüştür.

ULUSAL ve ULUSLARARASI HİBE & FON KAYNAKLARINDAN YARARLANMAK

Talep edilen bu destek ile proje yapmaya isteği ve yatkınlığı bulunan üyelerimiz ve çalışanlarına Hibe ve Fon Kaynakları Eğitimi ile Proje Yazma Eğitimi vermek ve sonrasında yeni açılacak olan proje başvuruları için kaliteli projeler oluşturmak hedeflenmektedir.

TEKNİK DESTEK PROJESİ İÇERİĞİ

Ulusal ve Uluslararası Hibe ve Fon Kaynaklarına Proje Yazma Eğitimi,  30’ar kişilik iki ayrı gruba toplam 10 günlük eğitim faaliyeti gerçekleştirilecek olup, eğitim süresi günlük 8 saat olup, her bir grup için 40 saat olacaktır.

1.Eğitim takvimi 24-28 Temmuz tarihlerinde saat:16.00-22.00 saatleri arasında Nihat Zeybekci Kongre Kültür Merkezi –S3 Salonunda

2. Eğitim takvimi 31 Temmuz – 4 Ağustos tarihlerinde saat:16.00-22.00 saatleri arasında Nihat Zeybekci Kongre Kültür Merkezi –S3 Salonunda gerçekleştirilmektedir.

Programın şimdiden hayırlı olmasını diler, Katılan tüm katılımcılara çok teşekkür ederiz.

Editör: Tahir Aygün