Denizli Haber - Babadağ Belediyesi her yıl geleneksel olarak düzenlediği mahalle iftarının son programını Mollaahmet Mahallesi’nde gerçekleştirdi. İftara vatandaşların yanı sıra siyasetçilerin de katılımı yoğun oldu. Mollaahmet Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına CHP Denizli Milletvekili adayı Şeref Arpacı, İYİ Parti Denizli Milletvekili adayı İbrahim Şenel, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, CHP Babadağ İlçe Başkanı Mehmet Altınöz, İYİ Parti Babadağ İlçe Başkanı Ayşen Yümsek, Demokrat Parti Babadağ İlçe Başkanı Ali Gürcan Atlı, meclis üyeleri, muhtarlar katılım sağladı.

 WhatsApp Image 2023-04-20 at 14.35.03 (1)

Ramazan Babadağ’da Bir Başka Güzel

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı iftar sonrası yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimiz günden beri Babadağ’ımız için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Mahalle İftarı programımızın sonuncusunu Mollahmet Mahalle’mizde vatandaşlarımızın yoğun katılımlarıyla gerçekleştirdik. Halil İbrahim sofrasında Ramazan Ayı’nı hemşehrilerimiz ile birlikte idrak ettiğimiz için çok mutluyuz.  Önümüzdeki yıllarda da programlarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Yüce Allah, ömrümüzün sonuna kadar böyle güzel ortamlarda, birlikte iftar açıp, sahur yapmayı bizlere nasip eylesin. Bu güzel gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Şimdiden tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” şeklinde konuştu.


Başkan Atlı’ya Teşekkür

İftar sonrasında düzenlenen organizasyon semazen gösterileri, Karagöz Hacivat gölge oyunu ve palyaço gösterileri ile devam etti. Etkinlikler özellikle çocuklar tarafından büyük ilgi ile izlendi. Çocuklara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Mollaahmet Mahalle sakinleri, büyük beğeni ile izledikleri eğlenceler için Başkan Atlı’ya teşekkür etti.

Editör: Tahir Aygün