Denizli Babadağ’da doğanın talanına karşı belediye başkanı, halkla birlikte mücadeleye girişti! Denizli Babadağ’da doğanın talanına karşı belediye başkanı, halkla birlikte mücadeleye girişti!

Denizli Haber - Denizli'de, Babadağ Belediyesi tarafından bir süre önce düzenlenen maaş ve promosyon ihalesi gerçekleştirildi. 8 bin 500 TL ile en yüksek teklifi vererek ihaleyi kazanan banka ile belediye arasında protokol imzalandı. Başkanlık makamında düzenlenen törende Belediye Başkanı Ali Atlı ile banka ile söz konusu protokolü imzaladı.

BELEDİYE PERSONELİNE 8 BİN 500 TL PROMOSYON

Başkan Atlı imza töreninin ardından yaptığı açıklamada verilecek promosyonun personel için hayırlı olmasını diledi.

Belediye tarafından 2021 yılında yapılan maaş ve promosyon ihalesinin, enflasyon şartları nedeniyle feshedilip yeni bir promosyon ihalesi düzenlendiğini ifade eden Atlı açıklamasında "Belediyemizde görevli tüm personelimiz için düzenlediğimiz banka promosyonu ihalemiz hayırlı olsun. Daha önce imzaladığımız sözleşme feshedildi, günün koşullarına uygun olarak yapılan yeni ihale sonucunda bu ücret 8 bin 500 liraya kadar çıktı. Belediyemizde birlikte çalıştığımız arkadaşlarımıza ekonomik yönden bir destekte daha bulunmanın büyük bir sevincini yaşıyoruz. Her biri bizim ayrı bir değer taşıyan personellerimizi ilgilendiren maaş promosyonu ihalesini sonuçlandırmış olduk. Personelimizin yüzünü güldüren yeni ihalenin ve protokolümüzün hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Belediye personelleri de yeni yıl öncesi imzalanan protokolün kendileri için yeni yıl ikramiyesi gibi olduğunu söyleyerek yaşadıkları mutluluğu dile getirdiler.