İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de

Denizli Haber - Cumhur İttifakı’nın dinamik kişiliğiyle dikkat çeken AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, ile 14 Şubat Sevgililer Günü için herkese örnek olacak bir kutlamaya imza attı. Eşi Seda Başer ile birlikte Göveçlik Mahallesi’nde bulunan hatıra ormanına çam fidanı diken Ekrem Başer, kutlama mesajı verdiği videoyu günün erken saatlerinde sosyal medya hesaplarından yayınladı. Başer’in videosuna kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum yağdı.

“SEVGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZEL”

Eşiyle birlikte fidan dikiminden görüntülerin bulunduğu ve kutlama mesajı içeren filmi “Sevgi paylaştıkça güzel” notuyla paylaşan AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, doğa sevgisine ilişkin önemli mesajlar da verdi. Başer, samimi mesajında “Doğayla olan ilişkimiz tıpkı sevgilimizle olan ilişkimiz gibi sevgi ve özen gerektirir. Biz insan sevgisini, doğa sevgisiyle bütünleştirmiş bir belediyecilik anlayışını benimsiyoruz. Gelecek nesillere daha sürdürülebilir ve daha temiz bir çevre bırakmak için, gelin siz de bu Sevgililer Günü’nde en sevdiğinizle birlikte sevgili doğaya bir fidan hediye edin. Sevgililer Gününüz kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Editör: Tahir Aygün