Denizli Haber - Merkezefendi Belediye Başkanlığı için ilçede yaptığı çalışmalar ile her geçen gün popülaritesini arttıran Cumhur İttifakı’nın Adayı Ekrem Başer, eşi Seda Başer ile çıktığı pazar alışverişinde samimi mütevazi ve içten tavırlarıyla dikkat çekti. Seçim çalışmalarının ilk gününden itibaren gösterişten ve kalabalık seçim gezilerinden uzak durmaya çalışan genç isim,  yine aynı kırmızı çizgisiyle her zaman alışveriş yaptığı Servergazi Pazar Yeri’ndeydi.

Başer Eşiyle Pazar Alışverişi Yaptı, Hem Esnafla Hem Semt Sakinleriyle Sohbet Etti (10)

Bir taraftan eşi Seda Başer ile pazar ihtiyacını karşılayan Başer,mümkün olduğunca pazarda bulunan herkes ile temas kurmaya çalıştı. Genç çift pazar alışverişini yaparken projelerini anlatıp esnaf ve semt sakinlerinden destek istedi.

Başer Eşiyle Pazar Alışverişi Yaptı, Hem Esnafla Hem Semt Sakinleriyle Sohbet Etti (9)

Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur" Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur"

“BU BİZDEN OLSUN”

Güler yüzlü ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Başer Çitfi’ne her zaman olduğu gibi ilgi yoğundu. Pazar esnafından önemli bir kısmı Başer’den alışverişi karşılığında ücret almak istemedi. Ancak seçimlerin favori ismi Ekrem Başer “Ticaret ayrı, ziyaret ayrı” diyerek esnafın jestini her seferinde geri çevirdi.

Başer Eşiyle Pazar Alışverişi Yaptı, Hem Esnafla Hem Semt Sakinleriyle Sohbet Etti (7)

PROJELERİNİ TEK TEK ANLATTI

Diğer taraftan eşi ile birlikte yanlarında götürdükleri seçim bildirgelerini de dağıtan Başer, “Merkezefendi için neler yapacaksınız?” diye soranlara bildirgesinde bulunan projelerini tek tek anlattı. Güler yüzlü Başer Çifti, pazar alışverişinin ardından bölgedeki esnafıda turladı.

Başer Eşiyle Pazar Alışverişi Yaptı, Hem Esnafla Hem Semt Sakinleriyle Sohbet Etti (6)

GO KARTI BEKLİYORUZ EKREM AMCA
Pazar çıkışında küçük bir Merkezefendi sakini, Başer çiftinin yolunu keserek “Go Kart projenizi bekliyoruz Ekrem Amca” diye seslendi. Başer, bunun üzerine görevi gelir gelmez bu projeyi hayata geçirecekleri sözünü verdi. Küçük çocuk, annesini ikna ettiğini de ekleyip “annem size oy verecek” diye seslendi. Başer çifti ve ile genç semt sakini arasında geçen sıcak diyalog görenleri gülümsetti. 

Başer Eşiyle Pazar Alışverişi Yaptı, Hem Esnafla Hem Semt Sakinleriyle Sohbet Etti (3)Başer Eşiyle Pazar Alışverişi Yaptı, Hem Esnafla Hem Semt Sakinleriyle Sohbet Etti (2)

Editör: Tahir Aygün