“Gönlümdeki Türk Asrı” “Gönlümdeki Türk Asrı”

Denizli Haber - Ziyaret sırasında Başer, eğitimin önemine vurgu yaparak, Merkezefendi ilçesinde eğitimin öncelikli bir alan olduğunu belirtti. Yarının liderleri olan gençlerin yetişmesinde öğretmenlerin kritik rol oynadığını dile getiren Başer, öğretmenlerin şehrin gelişimine ve ilerlemesine önemli katkılarda bulunduğunu ifade etti.

417474931 10159958924637951 7605877356991826533 N

Başkan adayı Ekrem Başer, eğitime olan desteklerini ve önemini vurgulayarak, "Yarının mimarları, doktorları, sanatçıları bugünün eğitim sisteminden geçiyor. Bu nedenle eğitime verdiğimiz destekle, gençlerimizin daha aydınlık bir geleceğe sahip olmalarına katkıda bulunacağız" dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanlığı için adaylığını açıklayan Ekrem Başer, eğitim alanında gerçekleştirecekleri projelerle şehri daha ileriye taşımayı hedefliyor. Aynı zamanda bu ziyaret, Başer'in toplumla olan etkileşimini ve insan odaklı yaklaşımını bir kez daha ortaya koydu. Başer, şehrin her bir bireyine dokunarak, sorunları yerinde tespit edip çözüm odaklı projelerle hizmet sunmayı amaçlıyor.

Editör: Tahir Aygün