Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur" Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur"

Denizli Haber - Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, hafta sonu seçim çalışmalarında kullandığı 100’den fazla giydirilmiş araçla ilçe turu yaptı. Öğlen Çamlık Mesireliğinde motorcularla birlikte düzenlenen sucuk ekmek etkinliğine katılan Başkan Adayı Berberoğlu’nun konvoyu aksam saatlerine kadar 18 mahalleyi gezdi. Atatürk Caddesi’nden başlayan Türkay Berberoğlu’nun araç konvoyu etkinliği Aktepe Mahallesi’nde sona erdi.

Başkan Adayi Türkay Berberoğlu’ndan Gövde Gösteri̇si̇ (1)

Geçtiği Mahaleler de Sevgiyle Selamlandı

Konvoyla geçtiği mahallelerde yoğun sevgi seli ve coşkulu kalabalıkla karşılanan Başkan Adayı Berberoğlu, ‘Belediye meclis üyesi adayı arkadaşlarımız ve partililerimizle birlikte ilçemize bağlı mahallelerde tur düzenledik. Seçim çalışmalarında kullandığımız 100’den fazla giydirilmiş araçla ilçe turumuzu Atatürk Caddesi’nden başladı. Konvoyumuz Atalar, Mehmetçik, Tugay, Çamlık’a kadar devam etti. Çamlık Mesireliğinde motosiklet tutkunu arkadaşlarımızın sucuk ekmek etkinliğine katıldık.

Başkan Adayi Türkay Berberoğlu’ndan Gövde Gösteri̇si̇ (5)

Çamlıktan sonra konvoyumuzla birlikte Ulus Caddesi, Deliktaş, Hürriyet, Cumhuriyet, Fatih, Kınıklı, Bağbaşı ve Cankurtaran mahallelerini gezdik. İlçe sakinlerimizle buluştuk. Cankurtaran Mahallesi’nde yaptığımız kahvehane toplantısının ardından konvoyumuz Zeytinköy, Tekke, Karakurt, Karşıyaka, Dokuzkavaklar, Anafartalar ve 20.30’da Aktepe mahallemizde etkinliğimizi tamamladık. Beni büyük sevgi ve destekle karşılayan mahalle sakinlerimize, esnafımıza çok teşekkür ediyorum. ” dedi.

Başkan Adayi Türkay Berberoğlu’ndan Gövde Gösteri̇si̇ (4)

Engellilere pozitif ayrımcılık

Gittiği mahallelerde hazırladığı 41 proje ile ilgili bilgiler veren Berberoğlu, engellilere yönelik hazırladıkları projelerle ilgili bilgilerde verdi. Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, ‘İlçemizde yaşayan engellilerimiz bizim her şeyimiz onların rahatları ve mutlulukları için her ayrıntıyı düşündük. ‘Engelsiz Pamukkale’ için emin adımlarla geliyoruz.

Başkan Adayi Türkay Berberoğlu’ndan Gövde Gösteri̇si̇ (3)

İlk önceliğimiz engellilerimize ve özel vatandaşlarımıza yönelik meslek edindirme kursları açmak olacak. Halk ekmek ve halk süt büfelerinde engellilerimiz istihdam edilecek. Engellilerimize indirimli alış-veriş kartı verilecek. Engelli bireylerin ailelerine eğitim ve sağlık desteği verilecek. Engelli vatandaşlarımız için (Alzheimer, zihinsel engelli) geçici veya kalıcı barınma merkezleri kurulacak. Alzheimer ve zihinsel engelli bireylerimizin kaybolma riskine karşı, GPRS‘Lİ  ‘Kimlik bileklik’ uygulaması yapılacak. Türkay Berberoğlu olarak söz veriyorum’ dedi.

Başkan Adayi Türkay Berberoğlu’ndan Gövde Gösteri̇si̇ (2)

Editör: Tahir Aygün