İş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri etkin çalışmalı İş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri etkin çalışmalı

Denizli haber - Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne ait BELTAŞ, kentin çeşitli noktalarındaki işletmelerinde çay ve kahve fiyatlarında indirim yaptı. 31 Mart seçimlerinde AK Parti’den CHP’ye geçen Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde yeni seçilen Başkan Bülent Nuri Çavuşoğlu işletmelerde çay fiyatlarını emeklilerin rahatlıkla işletmeleri kullanabilecekleri bir fiyata getirmelerini istemişti.

BELTAŞ Müdürü İbrahim Doğan, çay fiyatını 15 liradan 5 liraya, Türk kahvesi fiyatını da 35 liradan 15 liraya düşürdüklerini açıkladı. Doğan şimdilik diğer ürünlerin fiyatlarında bir düzenleme yapmadıklarını bu alanda da çalışma yürüttüklerini belirtti.

BELTAŞ tarafından işletilen Candoğan Parkı, Çamlık’taki Hayal Kahvesi, Beyaz Cafe, Down Cafe, İncilipınar, Servergazi Değirmen Restoran, Yunus Emre Cafe, Adalet Restoran, Atatürk Parkı,  Teleferik, Kefe Yaylası ve Kayak Tesisleri’ndeki işletmelerde yarından itibaren yeni fiyat tarifesine geçilecek. Doğan, BELTAŞ’a ait işletmelerin bir kısmında süreç içinde tadilatlar yapılacağını da kaydetti.

Editör: Tahir Aygün