Denizli Haber- Başkan Adayı Berberoğlu Bağbaşı Pazarında, pazarcı esnafı ve pazara alış veriş yapmaya gelen binlerce mahalle sakiniyle bir araya gelen, sohbet eden, şikâyetlerini dinleyen Türkay Berberoğlu, yerel seçimde destek istedi.

Pazarcı esnafına ‘Hayırlı işler’ dileyerek, sorunları, isteklerini ve önerilerini dinleyen Berberoğlu, pazaryerinde ulaşılır başkan olacağının ispatı olan üzerinde telefon numarasının yazılı olduğu, projelerini anlattığı broşürünü dağıttı. Bağbaşı pazaryerinde fiyatların pahalılığından, belediyenin çöp torbası dağıtmamasından, mahallede halk ekmek olmamasından, aksayan belediye hizmetlerinden dolayı seçmenin şikâyetçi olduğunu belirten Başkan Adayı Berberoğlu, ilçede çöp torbası dağıtımıyla ilgili sorunun tarihe kavuşacağını söyledi. Halk ekmek büfelerini ilçenin dört bir yanına yayacaklarını anlatan Berberoğlu, aksayan yarım bırakılan, halkın şikâyetçi olduğu tüm belediye hizmetlerini seçildikten sonra en kısa sürede kendisinin tamamlayacağını ve halkın hizmetine sunacağını söyledi.

Berberoğlu, Bağbaşi Pazarinda Bi̇nlerle Buluştu (1)

Gençler Pamukkale’de Yaşamak İsteyecek

Pazaryerinde mahalle sakinlerine projelerinden de bahseden Berberoğlu, ‘ Evlenecek çiftlere destek vereceğiz, çocuklarımızın sütünü biz göndereceğiz, engellilerimizin önündeki engelleri biz kaldıracağız. Emeklilerimizin yanında olacağız, yaşlılarımıza, kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapacağız. Pamukkale İlçemizde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ve emeklilerimize her ay düzenli doğalgaz, elektrik ve su faturalarına destek olacağız. İlköğretim ve orta öğretim öğrencilerimizin sağlıklı beslenmeleri için düzenli olarak Ücretsiz Süt dağıtımı yapacağız. Artık Pamukkale Belediyesi'nin imkanları halk için kullanılacak.

Berberoğlu, Bağbaşi Pazarinda Bi̇nlerle Buluştu (3)

Şeffaf Belediyecilik için çok az kaldı. Kendi işini kurmayı düşünen gençlerimizin en büyük sorunu ilçemizdeki yüksek işyeri ve ofis kiraları. Gençlerimiz için kuracağımız ortak ofis binalarımızda kendi işini kurmak isteyen gençlerimize destek olacağız.

Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı

Berberoğlu, Bağbaşi Pazarinda Bi̇nlerle Buluştu (2)

Kuracak olduğumuz ortak ofis binalarında ücretsiz sekretarya hizmeti, ücretsiz ortak toplantı salonları ve ücretsiz çay ve kahve ikramı yapılacak.

Berberoğlu, Bağbaşi Pazarinda Bi̇nlerle Buluştu (5)

Artık Gençlerimiz Pamukkale İlçemizde yaşamak isteyecek. Pazaryerinde beni büyük sevgiyle ve ilgiyle karşılayan pazarcı esnafı ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Hepsine kolaylıklar, bol kazanç diliyorum. Bereketli alış verişler diliyorum. İYİ’ler kazanacak. Kazanan Pamukkale olacak’ dedi.

Berberoğlu, Bağbaşi Pazarinda Bi̇nlerle Buluştu (4)

Editör: Tahir Aygün