Denizli Haber- Başkan Adayı Berberoğlu ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte, dernek yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Berberoğlu’nu, Dodurga Yardımlaşma ve Yaşatma Dernek başkanı Yüksel Şan, Denizli İş Adamlarından ve Kale eski Belediye Başkanı İsmail Yarımca, dernek üyeleri ve mahalleli den oluşan büyük bir kalabalık karşıladı. Günün son toplantısı gecenin geç saatlerine kadar soru cevap ve sohbet edilerek tamamlandı.

Whatsapp Image 2024 03 16 At 12.42.53

Onlar Sordu Tek Tek Cevap Verdi

Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’dan 5 yasa teklifi! Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’dan 5 yasa teklifi!

Dernek üyelerine kendini bir kez daha tanıtarak konuşmasına başlayan Türkay Berberoğlu, toplantının ilk çeyreğinde herkese dağıtılan hazırladığı broşürlerde yer alan,ayağı yere basan ve Pamukkale için gerekli olan projelerinden bahsedip, nasıl tek tek gerçekleştireceğini anlattı. Daha sonra dernek üyelerinden gelen soruları da tek tek cevaplayan Başkan Adayı Berberoğlu, ‘’Öncelikle Denizli’deki en ulaşılabilir, verdiği sözleri unutmayan başkan olacağım. Bu projeleri hayata geçirirken sizlerin istek ve önerilerinizle, sizlerle birlikte çalışarak Pamukkale’yi, Pamukkaleliye yakışır bir hale getireceğiz. İlçe halkının 1 kuruşunun bile heba olmasına asla izin vermeyeceğim. 1 Nisan’dan sonra ilçe sakinlerimizin muzdarip olduğu tüm sıkıntıları çözüme kavuşturup onların hizmetine sunacağım. İşte bunun için artık harekete geçme zamanı ve doğruyu seçme zamanı diyorum. Ve sizlerin desteklerinizi bekliyorum’’ dedi.

Whatsapp Image 2024 03 16 At 12.42.54

Dodurga denek üyelerinin ve mahallelilerin sorduğu, yollardaki sıkıntılar, seçim yatırımı olarak kalitesiz asfaltnan yollar, tarımdaki bitişin sonu, çiftçinin ürettiğini satamaması, tekstil cenneti olan, vardiyayla çalışanların en büyük zorluğu mahallelerde olmayan kreşler, İlçenin en büyük gelir kaynağı olması gerekirken atıl duran turizmin nasıl canlandırılacağı gibi pek çok soru soruldu. Başkan Adayı Türkay Berberoğlu tüm bu sorulara, hazırladığı Projelerin içinden göstererek ve açıklayarak cevaplar verdi.

Whatsapp Image 2024 03 16 At 12.42.55

Gösterilen Yoğun İlgiye Teşekkür Etti

Hoş sohbet, öneri ve isteklerle devam eden toplantı, dernek başkanı, dernek üyeleri ve mahalleli den oluşan büyük bir kalabalıkla kendisine karşılayan ilçe sakinlerine teşekkür ederek sonlandırıldı. Berberoğlu, ‘’Dodurgalılar Derneğinde çok verimli bir toplantı yaptık. İlçesine, yaşadığı mahallesine sahip çıkan hemşerilerimiz beni çok mutlu etti. Dernek üyelerimizden ve seçmenlerimizden gelen önerilerini dinledim. Halkın desteğiyle ilçemizde hayata geçireceğimiz projelerle, projelerimizin sonuçlarının yansımalarını hep birlikte göreceğiz. Misafirperverlikleri için bütün mahalleli ve Dodurgalılarımıza teşekkür ediyorum. Vermiş oldukları destek için minnettarım.” Dedi

Editör: Tahir Aygün