TBMM başkanvekili Karaca “Bu zafer hepimizin zaferi” TBMM başkanvekili Karaca “Bu zafer hepimizin zaferi”

Denizli Haber - Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor. Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle hekimleri ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Berberoğlu’dan Sağlik Çalişanlarina Çi̇çekli̇ Kutlama (2)

Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, sağlık çalışanlarına çiçek verip 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladı.

Sağlık çalışanlarının eşi görülmemiş bir fedakârlık ve kahramanlık timsali olduğuna dikkat çeken Türkay Berberoğlu, ‘Her türlü afette, salgın hastalıkta, kazada, yaralanmada, bireysel hastalıklarda kısacası her zaman fedakârca görev yapan yüce gönüllü tüm sağlık çalışanlarımıza minnet duyuyor, şükranlarımızı sunuyoruz.

Berberoğlu’dan Sağlik Çalişanlarina Çi̇çekli̇ Kutlama (3)

Sağlık çalışanlarımızın fedakâr ve kahramanca verdiği insanı yaşatma mücadelesi geçmişte ve günümüzde hiç değişmedi, gelecekte de değişmeyecektir. Sağlık, mutluluk ve esenlikle geçirecekleri başarı dolu bir hayat diliyorum Sağlık çalışanlarımız eşi görülmemiş bir fedakârlık ve kahramanlık timsalidir. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesi ile gönüllere dokunacak ve dua alacak projelere hep birlikte imza atacağız. İnsanlarımıza şifa dağıtmak adına gecesin gündüzüne katan aramızdan ayrılan sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.

Berberoğlu’dan Sağlik Çalişanlarina Çi̇çekli̇ Kutlama (4)

Görevleri başındaki sağlık çalışanlarımıza rahat ve huzur dolu uzun bir yaşam diliyorum. İYİki varsınız’ dedi. Sağlık çalışanlarıyla sohbet eden Türkay Berberoğlu, 41 projesiyle ilgili bilgilerde verdi.

Berberoğlu’dan Sağlik Çalişanlarina Çi̇çekli̇ Kutlama (2)Berberoğlu’dan Sağlik Çalişanlarina Çi̇çekli̇ Kutlama (3)Berberoğlu’dan Sağlik Çalişanlarina Çi̇çekli̇ Kutlama (4)Berberoğlu’dan Sağlik Çalişanlarina Çi̇çekli̇ Kutlama (5)Berberoğlu’dan Sağlik Çalişanlarina Çi̇çekli̇ Kutlama (6)Berberoğlu’dan Sağlik Çalişanlarina Çi̇çekli̇ Kutlama (7)Berberoğlu’dan Sağlik Çalişanlarina Çi̇çekli̇ Kutlama (8)Berberoğlu’dan Sağlik Çalişanlarina Çi̇çekli̇ Kutlama (9)Berberoğlu’dan Sağlik Çalişanlarina Çi̇çekli̇ Kutlama (10)Berberoğlu’dan Sağlik Çalişanlarina Çi̇çekli̇ Kutlama (1)

Editör: Tahir Aygün