Beyağaç'ta Tersip Bendleri ile Taşkın Riskine Karşı Önlem Alınıyor Beyağaç'ta Tersip Bendleri ile Taşkın Riskine Karşı Önlem Alınıyor

Denizli Haber - Beyağaç Belediyesi, belediyenin 52. kuruluş yıldönümü nedeniyle 15 Temmuz Meydanı'nda saat yerel sanatçılar Efe Güngör ve Hurşit Türkay'ın sahne aldığı konser düzenledi. Yoğun katılımın gözlemlendiği etkinlikte ilk olarak Hurşit Türkay ve ekibi sahne aldı. Yöreye ait ezgileri seslendiren sanatçıların ardından sahneye Efe Güngör çıktı. Sahne performansıyla da dikkat çeken Efe, ilçe halkına unutulmaz bir gece yaşattı.

“SONRAKİ ETKİNLİKLERDE DE BELEDİYE BÜTÇESİNE ÇOK FAZLA DOKUNMAYACAĞIZ”
Kuruluş yıldönümü etkinlerinin masraflarını belediye meclis üyeleri ile kendi bütçeleriyle organize eden Beyağaç Belediye Başkanı Sezayi Pütün, “Belediyemizin 52. Kuruluş yıldönümü konserinde halkımız sağ olsun bizi yalnız bırakmadı. Bu tarz etkinlikler bundan sonra da büyüyerek devam edecek. Belediyemizi yeni devir aldık, bütçemiz yok. Bizde yarısını meclis üyelerimizden, yarısını da ben kendi cebimden karşılıyorum. Diğer belediyelerimizin de aynı şeyi yapması lazım diye düşünüyorum. Başkanlarımızın gücü oranında bu işler yapılır. Biz bundan sonraki etkinliklerde de belediye bütçesine çok fazla dokunmadan kendi imkanlarımız doğrultusunda devam edeceğiz. Ben her zaman Beyağaç'ı bir adım ileriye götürmenin gayretinde oldum. Ben kendimi halktan asla soyutlamam, halkın içerisinde olmaya devam edeceğim” dedi.

Editör: Tahir Aygün