Denizli Haber -  31 Mart Yerel Seçimleri’nin belki de en büyük gövde gösterilerinden biri önceki akşam Halil Pekdemir’in Aktepe Mahalle Buluşması’nda gerçekleştirildi. Görülmemiş ilgi, buluşmayı dev bir mitinge çevirirken, Halil Pekdemir binlerce seçmene seslendi, projelerini anlattı.

Pekdemi̇r Aktepe Mi̇ti̇ngi̇ (5)

Pekdemir’in Aktepe’de gerçekleştirdiği coşkulu buluşmaya AK Parti Genel başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan gibi isimlerin yanı sıra AK Partili  vekiller, il ve ilçe yöneticileri ile MHP kurmayları da destek verdi.

Pekdemi̇r Aktepe Mi̇ti̇ngi̇ (2)

Dev buluşmada seçmene seslenen Halil Pekdemir, “Biz dersimize çalıştık. Notlarımızı aldık. Pamukkale’de yepyeni bir dönem başlıyor. Bu kardeşiniz, herkesin ulaşabildiği bir başkan olarak, belediyeyi ortak akılla yöneterek Pamukkale’nin tüm çehresini düzeltecek” diye konuştu.

Meral Akşener Aday Olmayacağını Açıkladı Meral Akşener Aday Olmayacağını Açıkladı

Pekdemi̇r Aktepe Mi̇ti̇ngi̇ (1)

Cumhur İttifakı ortağı tarafların da seçmene seslendiği Aktepe Buluşması’ndaki coşku görülmeye değerdi. Uzun süredir görülmemiş bir kalabalığa seslenen Ak Partili Halil Pekdemir, anlattığı tüm projelerin altına imza attığını vurgularken, “Paamukkale’de değişimi 6 ay içinde göreceksiniz. Bu da size Halil Pekdemir sözü” diye konuştu.

Editör: Tahir Aygün