Denizli Haber - Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş’in son nefesini verinceye kadar  ülkesine ve milletine hizmet ettiğini belirten Başkan Solak,  “Daha genç bir Harbiye öğrencisi iken, yüksek ideallerle, gönlü Türklük aşkı ve ülküsüyle dolu, ufku geniş bir insan olarak temayüz eden Rahmetli Başbuğumuz, son nefesini verinceye kadar da bu vasıflarıyla ülkesine ve milletine hizmet etmiştir. Anadolu ve Türk Dünyası, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i de Türk tarihinin kahramanlar halkasının bir mücevheri olarak eminiz ki asla ve asla unutmayacak ve aziz hatırasını ilelebet yaşatacaktır. Ne mutlu ki hep iftihar ettiği, üzerine titrediği Milliyetçi-Ülkücü Hareket onun izinden yürümeye, devraldığı millet hizmetini büyük bir şuur ve inançla sürdürmeye kararlıdır” dedi.

Çardak Havalimanı’ndan 40 bin 489 yolcu uçtu Çardak Havalimanı’ndan 40 bin 489 yolcu uçtu

“MİLLİYETÇİ HAREKET VAR OLDUKÇA TÜRK MİLLETİ HEP GÜÇLÜ OLACAKTIR”

MHP ve Ülkü Ocakları’nın emin ellerde olduğunu ifade eden Solak, “Bu yolu Allah’ın izni ile Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin izinde ve emrinde hep birlikte kat’edecek ve ülkemizi güzel günlere kavuşturmanın şeref ve mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız. Bilinmelidir ki, Milliyetçi Hareket var oldukça Türk milleti hep güçlü olacaktır.

Milliyetçi-Ülkücü Gençlik olarak Başbuğumuzu vefatının 27. yılında büyük bir minnet duygusu ile milyonlarca yürek olarak Fâtihalarla anıyoruz. Yolunda ve davasında ilerlemekten şeref duyuyor, emaneti olan kutlu sancağımızın bir ömür nöbetini sürdürecek olmak ile iftihar ediyoruz. “Merhum Türkeş Bey’in iki büyük eseri olan Milliyetçi Hareket Partisi’yle Ülkü Ocakları emin ellerdedir, ehil yüreklere teslimdir!” diye konuştu.

Editör: Tahir Aygün