Denizli Haber - MÜSİAD Genel Merkezi tarafından düzenlenen "BİZ’in GÜCÜ" temasıyla gerçekleştirilen MÜSİAD Vizyoner’23 etkinliğine MÜSİAD Denizli ekibi damgasını vurdu.

MÜSİAD VİZYONER’23 ETKİNLİĞİNE MÜSİAD DENİZLİ EKİBİ DAMGASINI VURDU  (2)

Şube Başkanı Engin Boyacı ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Genç MÜSİAD Başkanı Hüseyin Sarı 15 kişilik bir ekiple etkinliğe katıldı. Bu etkinlikte, birlik ve beraberliğin iş dünyasına kattığı gücü ele alındı.

MÜSİAD VİZYONER’23 ETKİNLİĞİNE MÜSİAD DENİZLİ EKİBİ DAMGASINI VURDU  (6)

Programa özel konuklar da katıldı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagic, BAYKARTech Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ve birçok  konuşmacı, tecrübeleriyle ve bilgi paylaşımlarıyla programa katkı sağladı.

MÜSİAD VİZYONER’23 ETKİNLİĞİNE MÜSİAD DENİZLİ EKİBİ DAMGASINI VURDU  (4)

MÜSİAD Denizli Şubesi ve Genç MÜSİAD Başkanı Hüseyin Sarı ile birlikte toplam 15 kişilik bir ekiple etkinlikte yer aldı. Engin Boyacı,  şunları söyledi: "MÜSİAD'in bu etkinliğine katılmaktan dolayı büyük bir gurur duyuyoruz. Birlik ve beraberlik, iş dünyasında önemli bir güç kaynağıdır.

MÜSİAD VİZYONER’23 ETKİNLİĞİNE MÜSİAD DENİZLİ EKİBİ DAMGASINI VURDU  (5)

Bu etkinlikte hem bu gücü ele aldık hem de birçok konuşmacının bilgi ve tecrübelerinden faydalandık. MÜSİAD Denizli olarak, iş dünyasına katkı sağlamak ve üyelerimizin sesini duyurmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz."

Denizlispor'un Eski Başkanı Bıçaklandı Denizlispor'un Eski Başkanı Bıçaklandı

MÜSİAD VİZYONER’23 ETKİNLİĞİNE MÜSİAD DENİZLİ EKİBİ DAMGASINI VURDU  (3)