banner346
banner19

Bozkurt’ta geniş çaplı bir toplantı düzenledi

Bozkurt’un kalıcı bir sorunu daha çözüme kavuşuyor. Uzun yıllardır Ankara yolu üzerinde bulun küçük sanayi esnaflarının bir sanayi sitesi içinde toplanmasını isteyen Bozkurtlular, bu taleplerini Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik’e ilettiler. Başkan Çelik, hızlı bir şekilde bu sorunu çözmek için Bozkurt’ta geniş çaplı bir toplantı düzenledi.

Bozkurt’ta geniş çaplı bir toplantı düzenledi
banner20
banner243

Denizli Haber - Başkan Çelik, burada bir sanayi sitesi alanının kurulması için gerekli mercilerden izinleri aldıklarını belirterek herkese müjde verdi ve Belediye olarak sanayi sitesinin altyapı çalışmalarının yapılması yolunda her şeyi yapacaklarının altını çizdi.

SODEM ve SODEM-SEN’in yönetim kurulu üyesi olan ve Başkan Çelik, sanayi esnafına bu sitenin yapılabilmesi için kooperatifleşmeleri gerektiğini belirterek, “Biz burada sizin mutluluğunuz için varız. Bizler çözüm makamıyız. İvedilikle bir kooperatif kuracağız ve bu sayede sanayi sitemizi en yakın zamanda kurup, sizlerin daha iyi şartlarda hizmet vermenizin önünü açacağız. Birlik içerisinde hareket edersek her sorunun üstesinden kolaylıkla gelebiliriz. Bugün ilk adımı hep birlikte atmış bulunuyoruz. Hepimize çok iş düşüyor. Biz üstümüze düşen tüm sorumluluğu alıyoruz” dedi.

Oldukça verimli geçen toplantının ardından sanayici esnaflar kooperatifleşme konusunda Başkan Çelik’le ortak hareket edeceklerini belirtip çalışmaları hızlandıracaklarını belirttiler. Toplantıya, Denizli Dokumacılar Esnaf Odası Başkanı Cemal Tuna, Denizli Dokumacılar Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Şakir Katrancı, Bozkurt Esnaf Odası Başkanı Erdal Sönmez, Bozkurt Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Levent Aydemir, Skylax LTD. ŞTİ. Genel Müdürü Muhammet Aydın, Mali Müşavir Samim Caner ve çok sayıda sanayi esnafı katıldı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 10:27

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER