Denizli Haber - Kültürel ve sosyal faaliyetlerine devam eden Merkezefendi Belediyesi, çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Merkezefendi Belediyesi tarafından hem girişimci kadınların el emeği ürünlerini sergilemesi hem de vatandaşların keyifli ve güzel vakit geçirmesi amacıyla düzenlenen ‘Ornaz Vadisi Yaz Şenliği’ muhteşem bir kalabalık ve coşkuyla gerçekleştirildi.

BU ŞENLİK BİR BAŞKA GÜZEL (14)

Şenlikte, girişimci kadınlar el emeği ürünlerini 150 stantta sergiledi. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği şenlikte konserler, yarışmalar ve çeşitli aktiviteler yapıldı. Ornaz Vadisi Yaz Şenliği etkinliği Ağustos ayı boyunca hafta sonları devam edecek.

Etkinliğe, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Denizli Milletvekili Sema Silkin Ün, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, meclis üyeleri ve muhtarlar katılım sağladı.

BU ŞENLİK BİR BAŞKA GÜZEL (9)

“ŞENLİĞİMİZ AYNI ENERJİ VE HEYECANLA DEVAM EDECEK”

Girişimci kadınların her daim yanlarında olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Göreve geldiğimiz günden itibaren kadın emeği ve iş gücüne büyük önem verdik. Bununla beraber kadınlarımızı iş gücü anlamında destekleyecek festivallerimizi gerçekleştirdik. Denizli'nin sıcak bir yaz gününde üreten ve emekçi kadınlarla bir araya geldik. Hem o yakıcı sıcaklardan kurtulup Ornaz Vadimize geldik hem de ekonomik krizin hat safhada olduğu bu zor günlerde biraz daha aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen kadınlarımızın bir kez daha yanında olduğumuzu hissettirmek istedik. Bütün Merkezefendili ve Denizlili hemşehrilerime katılımları için çok teşekkür ediyorum. Herkesi Ağustos ayı boyunca Cumartesi ve Pazar günleri Ornaz Vadisi Yaz Şenliği’ne davet ediyorum. Şenliğimiz aynı enerji ve heyecanla hafta sonları devam edecek” ifadelerini kullandı.

BU ŞENLİK BİR BAŞKA GÜZEL 1BU ŞENLİK BİR BAŞKA GÜZEL (2)

Editör: Tahir Aygün