banner346
banner19

8-15 Mayıs’ta Buldan ve Yenicekent pazarı açık olacak

İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda,  her hafta perşembe günleri kurulan Buldan Pazarı ile cuma günleri kurulan Yenicekent semt pazarı, tam kapanma dönemi içerisinde 8 ve 15 Mayıs 2021 tarihlerine denk gelen Cumartesi günleri 10.00-17.00 saatleri arasında açık olacak.

8-15 Mayıs’ta Buldan ve Yenicekent pazarı açık olacak
banner20
banner243

Denizli Haber - Buldan Belediyesi, İçişleri Bakanlığının genelgesine uygun olarak Buldan ve Yenicekent pazaryerlerinin,8 ve 15 Mayıs 2021 tarihlerine denk gelen Cumartesi günleri 10.00- 17.00 saatleri arasında açılmasına karar verdi. Yalnızca Buldanlı pazarcı esnafının tezgah açmasına izin verileceğini Buldan ve Yenicekent pazaryerleri ile ilgili tüm önlemlerin alınacağını belirten Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,   “8-15 Mayıs tarihlerine denk gelen cumartesi günü hem Buldan hem de Yenicekent pazaryeri açık olacak. Buldanlı pazarcı esnafının belirlenen mesafelerde tezgah açabileceği pazaryerinde yaş sebze/meyve ile fide satışı yapılabilecek” dedi.

Kovid-19 tedbirleri kapsamında kuralların uyulması konusunda vatandaşları uyaran Başkan Şevik, "Belediye ekiplerimizce  cumartesi günü pazaryerinde gerekli tüm önlemleri alacaktır. Bizim vatandaşlarımızdan ricamız kendi ve sevdiklerinin sağlığı için maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymaları" dedi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER