banner346
banner19

Ak Parti Gençlik Kolları Stand Açtı

AK Parti Buldan İlçe Gençlik Kolları, Perşembe günleri kurulan pazaryerinde stand açarak üyelik çalışmalarını sürdürüyor. Cumhur İttifakı MHP’li Belediye Başkanı Mustafa Şevik, kendisine ziyaret eden AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Serhat Takmaklı’ya başarılar diledi.

Ak Parti Gençlik Kolları Stand Açtı
banner20

AK Parti Buldan İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları, pazaryerinde açtıkları stantta üyelik kampanyası başlattı.  Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret eden Ak Parti Buldan Gençlik Kolları Başkanı Serhat Takmaklı, standını da teslim aldı. Gençlere başarılar dileyen Başkan Şevik, Partili gençlerin “Siyaset Gençleşiyor, Türkiye Güçleniyor” sloganını hatırlatarak, “Gençler siyasetle ilgilenmeli, siyasetin bir köşesinden tutmalı. Bu amaçla çıktıkları yolda hedef daima daha ilerisi olmalı. Belediye olarak gençlerimize güzel bir Buldan bırakmak için çalıyor ve gençlerimizi destekliyoruz” dedi.

“ HEDEFİMİZ GENÇ ÜYE SAYISINI ARTIRMAK”

Üyelik stantlarını teslim alarak üyelik çalışmalarına başlayan AK Parti Buldan Gençlik Kolları Başkanı Serhat Takmaklı, desteklerinden dolayı Başkan Şevik’e teşekkür etti.  Her Perşembe günü pazaryerinde üyelik standı açarak üye sayıları artırmayı hedeflediklerini söyleyen Takmaklı, gençleri siyasete davet etti. 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 10:15

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER