banner346
banner19

Başkan Şevik’ten başarılı sporculara ödül

Belediye Başkanı Mustafa Şevik, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Spor ve Gençlik Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamaları çerçevesinde Ulusal Karate Şampiyonalarında Buldan’ı başarıyla temsil eden genç sporculara bisiklet ve ayakkabı hediye ederek bayramlarını kutladı.

Başkan Şevik’ten başarılı sporculara ödül

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde genç sporcuları ödüllendirdi. Okul Sporları Gençler Karate Grup Müsabakalarında Türkiye 5.si olan Osman Coşan ile Ege Bölge Şampiyonası’nda 1. Olarak Buldan’ı başarıyla temsil eden Melisa Çiçeker’i bisiklet hediye eden Başkan Şevik, belediye olarak spora ve sporcuya olan desteklerinin devam edeceğini söyledi.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunun, koronavirüs önlemleri nedeniyle bu yıl meydanlarda yaşanmayacağını dikkat çeken Başkan Şevik,”Ulusal Karate Turnuvalarında elde ettikleri derecelerle Buldan’ı en iyi şekilde temsil eden genç arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Korona virüsü nedeniyle uzun zamandan beri evlerinden çıkamayan gençlerimizin,19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası’nı kutlarım” dedi.

Gençlere biraz daha sabretmeleri ve evlerinde kalmaları gerekeceğini vurgulayan Başkan Şevik,”Bu günler geçecek. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak kalabilmesi ve kendilerini çok daha iyi yetiştirebilmelerinin yolu çok okumaktan ve spordan geçer. Bunun için siz değerli anne babalara büyük görev düşüyor. Çocuklarınızın daha çok kitap okumaları ve spor yapmalarını sağlayın. Onları teşvik edin. Bizde Buldan Belediyesi olarak bu konuda üzerimize düşeni yapıyoruz, yapmayı sürdüreceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2020, 18:10

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER