banner346
banner19

Engelliler Gününde En Anlamlı Bağış

3 Aralık Engelliler Günü’nde, 58 yaşındaki engelli Ahmet Balaban’a en anlamlı hediye MHP İl Başkanı Cafer Birtürk’ten geldi.  Yurt dışından getirtilen özel üretim akülü engelli aracı,  Buldan Belediyesi’nde düzenlenen törenle Ahmet Balaban’a teslim edildi.

Engelliler Gününde En Anlamlı Bağış
banner20
banner243

Denizli Haber  - Buldan Belediyesi’nde gerçekleştirilen törene,   MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  MHP İlçe Başkanı Ahmet Özeşmen, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk ile meclis üyeleri katıldı.  Yurt dışından getirdikleri 3 engelli araçtan birini Buldan’nın  Kovanoluk Mahallesi’nde ikamet eden 58 yaşındaki Ahmet Balaban’a  teslim eden MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, “Yurt dışından engelliler için özel üretim olan akülü üç araç getirdik.

Bir tanesini Fatih Mahallesi’nde diğerini ise 1200 Evler Mahallelerinde oturan iki engelli vatandaşımıza teslim etti. Daha önce bizden akülü araç talebinde bulunan Ahmet Balaban kardeşimizin hediyesini ise bugün 3 Aralık Engelliler Günü’nde vermek istedik. Bu anlamlı günde, Ahmet Balaban’ın önündeki engellerden birini kaldırabildikse ne mutlu bize” dedi.

 Belediye Başkanı Mustafa Şevik, belediye olarak engelli vatandaşlara yönelik özel projelerinin olduğunu belirterek, “Amacımız , engelli vatandaşlarımızın yaşam standardını yükseltmek için Buldan’ı engelsiz yaşam merkezi haline getirmek istiyoruz” dedi. 3 Aralık’ta en anlamlı hediyesini alan 58 yaşında Ahmet Balaban, “Bu anlamlı günde,  aldığım bu hediye ile önümdeki engelleri kaldıran herkese teşekkür ederim” diyerek mutluluğunu dile getirdi.  

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 15:39

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER