banner346
banner19

Koronavirüsten Genç Kızını Kaybeden Acılı Aile Vatandaşları Uyardı

Buldan Ali Tunaboylu Anadolu Lisesi Müdürü İlhan Ünal ile Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Hemşiresi Leyla Ünal’ın henüz 27 yaşında olan kızları geçtiğimiz gün Covid-19 salgınına yenik düşerek hayatını kaybetmişti. Kızlarını toprağa veren acılı aile “Allah aşkına” diyerek herkesi uyardı.

Koronavirüsten Genç Kızını Kaybeden Acılı Aile Vatandaşları Uyardı
banner20
banner243

Denizli Haber - Buldan’da her sağlık çalışanı gibi şifa dağıtmak için yoğun mesai harcayan hemşire Leyla Ünal ile eğitimci İlhan Ünal’ın kızları Ayşegül Ataş hamileliği sırasında Covid-19’a yakalandı.

Hamileyken ilaç tedavisi uygulanamayan Ataş’ın bebeği sezeryanla alındı. Sezeryan sonrası hem anne hem de yeni doğan bebeği yoğun bakım tedavisi gördü. Sezeryan sonrası İlaç tedavisine başlanabilen Ataş yoğun bakımdaki mücadelesini dün sabah kaybetti. 27 yaşındaki Ataş’ın vefat haberi ailesi ve Buldan’da büyük hüzne yol açtı. Ataş’ın cenazesi dün Buldan mezarlığına defnedilirken acılı baba İlhan Ünal yaşadığı acıya rağmen bunu bir görev addederek herkese uyarılarda bulundu. Ünal yaptığı uyarıda; "Allah rahmet eylesin kızımın mekanı cennet olsun. Allah aşkına maske mesafe temizlik kurallarına uyalım” dedi.

Kaynak: buldandogus

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2020, 11:09

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER