Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı

Denizli Haber - Aday ve proje tanıtımı kapsamında yaptıkları çalışmalara bilinçli olarak zarar verildiğini ifade eden Altuğ, billboard resimlerinin ve seçim merkezi önündeki flamaların dahi kaldırtıldığını, asılı afiş-branda-tanıtıcı reklam unsurlarına zarar verildiğini söyledi.

Whatsapp Image 2024 03 22 At 12.04.08 (1)

Kendisine ait afişlerin üzerine AK Parti adayının afişlerinin yapıştırılmasına tepki gösteren ALTUĞ, siyaset tarihimize geçecek bir eyleme imza attı. Kendi seçim aracına AK Parti adayının afişlerini giydirerek ilçede cadde cadde, sokak sokak dolaştı.

Whatsapp Image 2024 03 22 At 12.04.09

Bu ironik eyleme imza atan Altuğ, “afiş, branda, broşür, seçim müziği tek başına seçim kazanıyor ise alın bizde size bir süreliğine destek olalım” diyerek tepkisini gösterdi.

AK Partili adayın afişleriyle donattıkları seçim aracının önünde basın açıklaması yapan İYİ Partililer, “Yarın yine bu caddelerde bu sokaklarda birbirimizin yüzüne bakacağız. Vatandaşlarımızın tercihi ne ise sandıktan o çıkacak. Afiş, branda, broşür, seçim müziği tek başına seçim kazandırıyor mu göreceğiz. Her şeye rağmen Biz kazanacağız. Her şeye rağmen İYİ’ler kazanacak” dediler.

Editör: Tahir Aygün