Denizli Haber - Pamukkale Belediyesi Başkan adayı Türkay Berberoğlu’nun bu gün gerçekleştirdiği büyük konvoyun güzergahında Cankurtaran Mahallesi de vardı. Mahallede mola veren Berberoğlu’nun konvoyuna ilgi büyüktü.  Mahalle sakinlerinin isteği üzerine bir kahvede onlarla çay içen Başkan adayı Berberoğlu’na mahalle sakinleri, çözülmeyen sıkıntılarından bahsettiler. Her birinin ayrı sorundan bahsettiği bir çok kişiyi önce dinledi sonra hepsini tek tek cevap verdi.

Whatsapp Image 2024 03 03 At 23.21.04

Tek Tek Dinledi, Tek Tek Cevap Verip Kartını Dağıttı

Cankurtaranlılar ‘’Biz Pamukkale’nin son dönemlerde de rağbet görüp lüks yapıların mantar gibi bittiği bir mahalleyiz. Ve aynı zamanda da turizm yönünden popüler olan bir mahalleyiz. Ama bizim mahallemizin Türkiye Cumhuriyeti’nin 200’üncü yılında hala bizim kanalizasyon diye devasa bir derdimiz var. Şehre uzak bir mahalleyiz, buna rağmen sağlık ocağımız yok, bir iğne için Bağbaşı  Mahallesinde ki sağlık ocağına gitmek gibi bir çilemiz var. Burada Tarım ve hayvancılık var ama ürettiklerimiz para etmiyor. Kanalizasyon, sağlık ocağı, tarım, ve birçok eksiği olan mahallemizin, defalarca belediyeye gidip müracaat etmemize rağmen ne cevap, ne hizmet alamadığımız bu sorunları sen nasıl çözeceksin’’ diye mahalle sakinleri tek tek soru sordular.

Denizli’de Belediye Başkanları ne kadar maaş alacak? Denizli’de Belediye Başkanları ne kadar maaş alacak?

Whatsapp Image 2024 03 03 At 23.21.05

Belediye Başkan aday Türkay Berberoğlu bu sorunların çözümlerini içeren projelerimizi anlatıp, yetki verildiğinde, başkana ulaşamama gibi bir sorunlarının olmayacağını ve bunun ispatı olarak tüm çalışmalarımda kendi telefonumun olduğu kartları dağıtıp, beni bir kardeşinizi, bir arkadaşınızı bir oğlunuzu arar gibi arayabilirsiniz diye herkese tek tek söylüyor ve rica ediyorum.

Ulaşılabilen Bir Başkan Olacağım

Ulaşılabilen bir başkan olan ilk projemizi biz şimdiden hayata geçirmeye başladık. Sizler bize yetkiyi verdiğinizde de başkanlı bölümündeki tüm kapıları kaldırıp, sizlerle iç içe ve el ele verdiğimizde bu sorunlar çok kısa zamanda çözüme kavuşur. Biz projelerimize güveniyoruz, sizlerde desteklediğinizde bu sorunların çözümü bizde. Ve ben bunun için burada herkese SÖZ VERİYORUM

Günün SÖZ belgesi olarak da hatıra fotoğrafı çektiren Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu destek alarak Cankurtaran Mahallesinden ayrıldı.

Editör: Tahir Aygün