Denizli Haber - DİSK Emekli-SEN Denizli Şubesi’ne bağlı emekliler Çınar Meydanın da basın açıklaması yaparak, hayat pahalılığına isyan etti, sefalete sürüklendiklerini, geçinemediklerini vurgulayıp taleplerini basın açıklamasıyla duyurdu. CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu’da CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur ile birlikte meydanda emeklilerin eylemine katılarak destek verdi. 

Çavuşoğlu’ndan Emekli̇lere Söz (6)

“Emekliyi Yok Sayanı Sandıkta Yok Sayarız” sloganının atıldığı eylemde Çavuşoğlu’da her zaman emeklinin yanında olacaklarını belirterek, “Emeklimiz haklı bir isyan içinde. Görmezden geliniyorlar, seslerini iktidar duymazdan geliyor.

Çavuşoğlu’ndan Emekli̇lere Söz (3)

Biz emeklimizin her daim yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.  Yaşadığınız maddi zorluklar karşısında nasıl mücadele ettiğinizi biliyorum.

Çavuşoğlu’ndan Emekli̇lere Söz (2)

Güzel Denizli’mizde göreve geldiğimizde, tek maaşla geçinmeyen, hayatta kalmaya çalışan, evi kira olan emeklilerimize 10 Nisan’da devletin verdiği ikramiyenin 2 katını vereceğiz. Size Çavuşoğlu sözü” dedi.

Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı

Çavuşoğlu’ndan Emekli̇lere Söz (1)

Editör: Tahir Aygün