Denizli Haber - Bozkurt Belediye Başkanı ve CHP Bozkurt Belediye Başkan adayı Birsen Çelik, Bozkurt'un tarım alanında kalkınması adına proje geliştirmeye devam edeceklerini söyleyerek 'Gübre desteği' projesini açıkladı.

Bozkurt'un kalkınmasına yönelik destekleme projelerine 'Ustalık döneminde de devam edeceklerini ifaden eden Başkan Çelik, ücretsiz sağlanacak toprak analizlerinin sonuçlarına göre, toprağın ihtiyacı olan besin elementlerine yönelik gübre desteği vereceklerini söyledi. Çelik, 'Verilecek bu destek sayesinde üreticilerin girdi maliyetini düşürerek kar etmesini, bir nebze olsun çiftçimizin nefes almasını sağlayacağız' diye konuştu.

HEDEF ÜRETEN VE MUTLU BOZKURT

Gübre desteği ile üreticilerin yanında olmaya devam edeceğini ifade eden Başkan Birsen Çelik, “Her türlü zorluğa rağmen üretmeye devam eden üreticilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Hambat’ın bereketli topraklarına emek veren çiftçilerimizin omuzlarındaki yükü gübre desteklerimiz ile almaya çalışacağız. Hedef: Üreten ve mutlu Bozkurt” ifadelerini kullandı.

Bozkurt Çelik’le Devam Dedi Bozkurt Çelik’le Devam Dedi

Editör: Tahir Aygün