Denizli Haber - Cumhur İttifakı Serinhisar Belediye Başkan Adayı Cemal Kobaş'ın Yatağan Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışına;  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Serinhisar MHP İlçe Başkanı,  Ak Parti Serinhisar İlçe Başkanı, Serinhisar BBP İlçe Başkanı  Denizli ile Milletvekili Şahin Tin ve vatandaşlar katıldı.

Cemal Kobaş’tan Yatağan'da Coşkulu Açiliş (8)

Açılışta konuşan Kobaş, yoğun katılım ve ilgi gösteren Yatağan halkına teşekkür ederek, seçim çalışmalarının son dönemine girdiklerini ve büyük bir heyecanla yola devam ettiklerini belirtti. Kendisinin ve ekibinin Yatağan için büyük projeleri olduğunu dile getiren Kobaş, "Yatağan, tarihi ve kültürel mirasıyla önemli bir mahalle.

Zeybekci “Kazanan demokrasi oldu” Zeybekci “Kazanan demokrasi oldu”

Cemal Kobaş’tan Yatağan'da Coşkulu Açiliş (1)

Bizler bu mirası koruyacak ve daha da geliştirecek çalışmaları yapmak için buradayız. Yatağan halkının desteği ile birlikte güçlü bir şekilde yola çıkıyoruz" dedi.

Cemal Kobaş’tan Yatağan'da Coşkulu Açiliş (6)

“BİRLİKTE HİZMET DESTANI YAZACAĞIZ”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise konuşmasında Cemal Kobaş ile birlikte hizmet destanı yazacaklarını ifade etti. Yatağan'ın ihtiyaçlarına cevap verecek projeleri hayata geçireceklerini vurgulayan Zolan, "31 Mart'ta hep birlikte büyük bir zafer kazanacağız. Birlik ve beraberlik içinde çalışarak Yatağan'ı daha da ileriye taşıyacağız" şeklinde konuştu.

Cemal Kobaş’tan Yatağan'da Coşkulu Açiliş (7)

“BİZLER MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ise birlik ve beraberlik mesajları vererek, Cumhur İttifakı'nın önemine dikkat çekti. Yatağan'da yaşayan vatandaşların istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayacaklarını belirten Tin, "Bizler milletimizin hizmetkarıyız. Yatağan halkı için en iyisini yapmak için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Cemal Kobaş’tan Yatağan'da Coşkulu Açiliş (5)

“SERİNHİSAR’IMIZ İÇİN DURMAYACAĞIZ”

Açılışta, MHP ve AK Parti Serinhisar İlçe Başkanları da birlik ve beraberlik mesajları vererek, seçim sürecinde ortak çalışmanın önemini vurguladılar. Serinhisar halkının tek bir amacı olduğunu belirten ilçe başkanları, bu amacın hemşehrilerinin refahını artırmak olduğunu söyledi.

Cemal Kobaş’tan Yatağan'da Coşkulu Açiliş (4)

ZEYBEKCİ TELEFONLA HALKA SESLENDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Güneydoğu İllerindeki programı nedeniyle açılışa telefonla katılarak halka seslendi. Serinhisar’a, Yatağan’a en kısa zamanda gelerek birlikte olacaklarını söyleyen Zeybekci, Cumhur İttifakı olarak 31 Mart’ta zafere imza atacaklarını söyledi.

Cemal Kobaş’tan Yatağan'da Coşkulu Açiliş (3)

DUALARLA AÇILDI

Konuşmaların ardından seçim merkezi resmi olarak açıldı ve vatandaşlar, aday Cemal Kobaş ve parti yetkilileri ile bir araya gelip, projeleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ayrıca, halkın görüş ve önerilerini dinlemek için bir danışma masası da oluşturuldu.

Cemal Kobaş’tan Yatağan'da Coşkulu Açiliş (2)

Editör: Tahir Aygün