Denizli Haber - Büyükşehir Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu da o toplantıya katılmak için ilçedeydi.

CHP’li Arpacı: 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun CHP’li Arpacı: 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Çavuşoğlu, doğduğu yer olan Serinhisar’da büyük bir kalabalık tarafından coşkuyla karşılandı.

Coşku, salona girdiğinde de devam etti. Serinhisar’ın şu anki Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, bayrağı yeni başkan adayı Osman Kılıç’a devretti. Kılıç, projelerini ve meclis üyesi adaylarını tanıttı.

056 A9971

CHP İl Başkanı Ali Osman Horzum, Serinhisar CHP İlçe Başkanı Ramazan Ekiz ve çok sayıda partilinin katıldığı lansmanda CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu da söz aldı. “Üreten belediyeyi birlikte yaratmak zorundayız. Çok şeyler yapacağız“ diyen Çavuşoğlu,Denizli’ye raylı sistem getireceğini söyledi. Turizme de ayrı başlık açan Çavuşoğlu, artık 3 milyon turistin Pamukkale’ye gelip dönmeyeceğinin, yeni farklı turizm rotalarıyla şehri turizm kenti haline getireceğinin sözünü verdi.

056 A9938

Elektrik faturasını geçen su faturası dönemini de sona erdireceğinin de altını bir kez daha çizdi. “Suya yüzde 50 indirim, biz geldiğimizde gelecek” dedi. Sözleri sık sık alkışlarla kesilen Çavuşoğlu, nereye giderse, Akp’lilerin de Mhp’lilerin de “Çavuşoğlu Başkan gel bizi kurtar “dediğini anlattı. Lansman meclis üyeleri adaylarının tanıtılmasıyla sona erdi.

056 A9935056 A9983

Editör: Tahir Aygün