banner19

CHP  'Hayır' İçin Yol Haritasını Tartıştı

CHP  ‘Hayır’ İçin Yol Haritasını Tartıştı

CHP  'Hayır' İçin Yol Haritasını Tartıştı
banner20
banner243

Cumhuriyet Halk Partisi İl Danışma Kurulu toplantısında il yönetiminin bu güne kadar yaptığı çalışmalar ele alınarak, TBMM’de kabul edilen Anayasa değişikliğine karşı referandum öncesi yol haritası ele alındı.

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Danışma Kurulu Toplantısı Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi. İl Danışma Kurulu toplantısına CHP Milletvekilleri Kazım Arslan, Melike Basmacı, PM Üyesi Gülizar Biçer Karaca, İl Başkanı Teoman Sancar, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları ve partililer katıldı.

Sinevizyon gösterisi ile başlayan danışma kurulunda il yönetiminin göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalar ve gündemdeki konular  katılımcılara aktarıldı. Sinevizyon gösterisinin sonunda İl Başkanı Teoman Sancar  bir konuşma yaptı.

Ülke ve Denizli gündemine ilişkin tespitlerde bulunan Teoman Sancar; “ Bugün Ülkemizde ne özgürlüğü ne bağımsızlığı yaşıyoruz. Bu iktidar sayesinde ülkenin tamamına yayılan bir terör ile mücadele ediyoruz. Eskiden  ülkenin sadece  doğusunda terör varken bugün her taraf terör tehditi altında. Denizli valiliği, Emniyet Müdürlüğü önündeki beton bariyerlere hepiniz görüyorsunuz. Denizli’nin doğudan farkı mı kaldı” dedi.

 

Konuşmasında Anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili değerlendirmelerde de bulunan Sancar;  Denizli’ye bu anayasa değişikliğinin ne getireceğini  çok iyi anlatmak zorundayız. Bu değişikliğe karşı var gücümüzle çalışacağız. Bu padişahlık özlemi Anayasa değişikliğini gündeme getirenleri göndermek boynumuzun borcudur.  Dernek Oda ve sendikaların susturulduğu bir ortamda millete gidip bunu anlatacağız.” Şeklinde konuştu.  Danışma kurulu daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2017, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14