CHP’li Arpacı, Ata Emre Akman’ın Öldürülmesini TBMM Gündemine Taşıdı CHP’li Arpacı, Ata Emre Akman’ın Öldürülmesini TBMM Gündemine Taşıdı

Denizli Haber - İlhan mesajında; "Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun temellerine demokratik ve sosyal hukuk devleti harcı ile yerleştirdiği köklü geleneğimiz, İslam dünyasının umududur. Bu umuda çare olmak toplumumuzdaki dayanışma ve yardımlaşma anlayışının da dışa vurumudur. Tüm yurtta olduğu gibi Merkezefendi de her daim dayanışma içerisinde olmalı, birbirini kucaklayan, kindar olmayan, kul hakkı yemeyen, ayrım yapmayan, ötekileştirmeyen, birlikte barış içinde yaşamayı hedefleyen vatandaşlarıyla, ilçemizi kuşatacak daha güzel bir geleceğe, bayram coşkusuyla yürüyeceğiz.                       

Bu inançla birlik ve beraberliğin perçinlendiği Ramazan Bayramında, milletimizin geleceği için şehit düşen vatan evlatlarımızın, acılarını bir ömür yüreklerinde taşıyacak aileleri başta olmak üzere, tüm kıymetli Merkezefendi  halkının Ramazan Bayramını yürekten kutluyor, beraberlik, huzur ve mutluluk içinde bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum" dedi.

Editör: Tahir Aygün