Denizli haber - Coşkun, Sevindik mahallesinde gençlerle biraraya geldi. Yaşadıkları sıkıntıları dinleyen Coşkun, bu sorunlara çözüm bulacağını ve insanların daha iyi bir Merkezefendi için çalışacağını belirtti.
Sevindik’te eğitim projelerine ağırlık vereceklerini ve spor alanlarının geliştirilmesi için çalışacağını söyleyen Coşkun, çocukların geleceği için çalışmaya devam edeceğini ifade etti.
İYİ Parti'nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun, "Merkezefendi'nin her köşesine ulaşarak halkın sorunlarını dinleyeceğiz ve çözüm bulacağız.
Birlikte hareket etme çağrısında bulunuyorum. İyi bir Merkezefendi için herkesin desteğine ihtiyacımız var" dedi.
Editör: Tahir Aygün