Denizli haber - Coşkun, Sevindik mahallesinde gençlerle biraraya geldi. Yaşadıkları sıkıntıları dinleyen Coşkun, bu sorunlara çözüm bulacağını ve insanların daha iyi bir Merkezefendi için çalışacağını belirtti.

Coşkun Seçi̇m Çalişmalarina Doğup Büyüdüğü Mahalleden Başladi (10)

İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de

Sevindik’te eğitim projelerine ağırlık vereceklerini ve spor alanlarının geliştirilmesi için çalışacağını söyleyen Coşkun, çocukların geleceği için çalışmaya devam edeceğini ifade etti.

Coşkun Seçi̇m Çalişmalarina Doğup Büyüdüğü Mahalleden Başladi (9)

İYİ Parti'nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun, "Merkezefendi'nin her köşesine ulaşarak halkın sorunlarını dinleyeceğiz ve çözüm bulacağız.

Coşkun Seçi̇m Çalişmalarina Doğup Büyüdüğü Mahalleden Başladi (7)

Birlikte hareket etme çağrısında bulunuyorum. İyi bir Merkezefendi için herkesin desteğine ihtiyacımız var" dedi.

Coşkun Seçi̇m Çalişmalarina Doğup Büyüdüğü Mahalleden Başladi (5)Coşkun Seçi̇m Çalişmalarina Doğup Büyüdüğü Mahalleden Başladi (4)Coşkun Seçi̇m Çalişmalarina Doğup Büyüdüğü Mahalleden Başladi (3)Coşkun Seçi̇m Çalişmalarina Doğup Büyüdüğü Mahalleden Başladi (2)Coşkun Seçi̇m Çalişmalarina Doğup Büyüdüğü Mahalleden Başladi (1)

Editör: Tahir Aygün